05iW ramach współpracy naszej szkoły z Zespołem Szkół nr 6 im. M. Rataja w Ełku, klasa III T uczestniczyła w zajęciach z analizy organoleptycznej w specjalnej pracowni przystosowanej do tego rodzaju ćwiczeń.

20191025 103536Z okazji Warmińsko-Mazurskiego Tygodnia Kariery, którego hasło brzmiało „Wielokulturowość kapitałem przyszłości” odbyły się w naszej szkole różne inicjatywy – spotkania, konferencje, pogadanki.

11 kwietnia 2019 roku zostało podpisane porozumienie w sprawie objęcia patronatem kształcenia zawodowego uczniów w zawodzie drukarz w Branżowej Szkole I Stopnia nr 1.

img 20190405 1159584105 kwietnia 2019 r. w Olsztyńskim w Parku Naukowo-Technologicznym odbył się Warmińsko-Mazurski Kongres Zawodowy.

img 20190524 135515Szkoła w ramach projektu Warmia i Mazury doradztwem zawodowym stoi otrzymała sprzęt komputerowy, drukarkę, rzutnik multimedialny, programy z zakresu doradztwa zawodowego, flipchart  oraz meble biurowe, które stanowią wyposażenie Szkolnego Punktu Informacji i Kariery.

W dniu 23.05.2019 roku uczniowie trzeciej klasy technikum technologii żywności i geodezji pod opieka nauczycieli pani Iwony Piaścik i Grażyny Abratkiewicz  uczestniczyli w IX Ełckich Targach Pracy. W tym roku odbywały się one pod hasłem „ Praca naszą pasją”. Targi odbywały się w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Białymstoku Filii w Ełku.

img 20190412 091109Sukces ucznia Zespołu Szkół Nr 1 w Ełku. Bartosz Karwel uczeń klasy IV zajął pierwsze miejsce w etapie okręgowym Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w Olsztynie w bloku architektura krajobrazu. To kolejny sukces Bartka. W zeszłym roku jako uczeń kl.  III pokonał konkurencję i zdobył indeks na UWM.

img 20190411 150448W dniu 11 kwietnia 2019 r. uczniowie Zespołu Szkół nr 1 z klasy trzeciej o kierunku kształcenia technik budownictwa wzięli udział w finale centralnym turnieju zawodowego „Nowoczesne budownictwo wokół nas”.

wiz stud 01921 marca – w pierwszy dzień wiosny naszą szkołę odwiedzili gimnazjaliści z Gimnazjum nr 4 i uczniowie 8 klasy  SP nr 3 w Ełku. Pani Kasia Mosiej wraz z uczniami: Oliwią Kuleszą i Mateuszem Borawskim z kl. III G oraz Mateuszem Arciszewskim z kl. III T zapoznali gości z kierunkami kształcenia w naszej szkole oraz z akcjami, wydarzeniami, jakie mają u nas miejsce.