Rekrutacja odbywa się
poprzez system elektroniczny na stronie

www.elk.edu.com.pl

zapoznaj się z regulaminem rekrutacji

dsc08056

W piątkowy poranek 4 października 2019 r. spotkaliśmy się w auli szkolnej, aby wspólnie celebrować kolejną odsłonę ogólnopolskiej akcji Noc Bibliotek. W naszej szkole akcja ta zorganizowana została już po raz trzeci. W uroczystości uczestniczyła pani wicedyrektor Mariola Stefańska, zaproszeni prelegenci, nauczyciele, uczniowie, bibliotekarze Biblioteki Pedagogicznej, bibliotekarze Zespołu Szkół nr 5 im Karola Brzostowskiego w Ełku wraz z delegacją uczniów, rodzice naszych uczniów i mieszkańcy miasta.

noc bibliotek 2018 0328 czerwca 2018 r. w auli szkolnej odbyła się kolejna edycja Nocy Bibliotek, w której uczestniczyła Pani Wicedyrektor Mariola Stefańska, nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi, uczniowie, bibliotekarze Biblioteki Pedagogicznej i ełckich szkół, słuchacze Uniwersytetu III Wieku, nauczyciele emeryci i mieszkańcy naszego miasta.

nocbibliotek 013 czerwca 2017 r. w auli szkolnej odbyła się Noc Bibliotek pod hasłem „Czytanie porusza”. Motywem przewodnim spotkania była historia Ełku i okolic po II wojnie światowej oraz upowszechnianie kultury w tym czasie. Na początku odbyło się prezentowanie dłuższego projektu, w ramach którego uczniowie brali udział w warsztatach kulinarnych, sporządzali plakaty potraw regionalnych, uczestniczyli w spacerze śladami pisarzy i poetów ełckich oraz brali udział w warsztatach literackich dotyczących motywu miasta w różnych tekstach kultury.