Rekrutacja odbywa się
poprzez system elektroniczny na stronie

www.elk.edu.com.pl

zapoznaj się z regulaminem rekrutacji

button oferta1 button oferta1 buttom books1 button projekty unijne1 button spacer wirtualny1

dsc08056

W piątkowy poranek 4 października 2019 r. spotkaliśmy się w auli szkolnej, aby wspólnie celebrować kolejną odsłonę ogólnopolskiej akcji Noc Bibliotek. W naszej szkole akcja ta zorganizowana została już po raz trzeci. W uroczystości uczestniczyła pani wicedyrektor Mariola Stefańska, zaproszeni prelegenci, nauczyciele, uczniowie, bibliotekarze Biblioteki Pedagogicznej, bibliotekarze Zespołu Szkół nr 5 im Karola Brzostowskiego w Ełku wraz z delegacją uczniów, rodzice naszych uczniów i mieszkańcy miasta.

noc bibliotek 2018 0328 czerwca 2018 r. w auli szkolnej odbyła się kolejna edycja Nocy Bibliotek, w której uczestniczyła Pani Wicedyrektor Mariola Stefańska, nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi, uczniowie, bibliotekarze Biblioteki Pedagogicznej i ełckich szkół, słuchacze Uniwersytetu III Wieku, nauczyciele emeryci i mieszkańcy naszego miasta.

nocbibliotek 013 czerwca 2017 r. w auli szkolnej odbyła się Noc Bibliotek pod hasłem „Czytanie porusza”. Motywem przewodnim spotkania była historia Ełku i okolic po II wojnie światowej oraz upowszechnianie kultury w tym czasie. Na początku odbyło się prezentowanie dłuższego projektu, w ramach którego uczniowie brali udział w warsztatach kulinarnych, sporządzali plakaty potraw regionalnych, uczestniczyli w spacerze śladami pisarzy i poetów ełckich oraz brali udział w warsztatach literackich dotyczących motywu miasta w różnych tekstach kultury.

KONTAKT

KONTAKT
tel. +48 87 621 69 92

NAPISZ E-MAIL

zs1@zs1.elk.pl

ADRES

ul. 11 Listopada 24,
19-300 Ełk

Back to top

 

Zgodnie rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanym RODO, informujemy, iż administratorem Pani/Pana/uczniów danych osobowych jest Zespół Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku z siedzibą w Ełku przy ul. 11 Listopada 24. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu niezbędnym do realizacji umowy oraz na potrzeby udzielania odpowiedzi na zapytania kierowane poprzez formularz kontaktowy umieszczony na stronie internetowej i nie będą udostępniane bez Pani/Pana zgody innym odbiorcom, Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.