Lp.

Nazwisko i imię

Według planu lekcji
obowiązującego od 04 września 2023

1.

Abratkiewicz Grażyna

poniedziałek 14:05-15:05

2.

Antonowicz Adam

wtorek 10.25-11.25

3.

Bogdzio Maria

środa 10.35-11.35

3.

Borawska Karolina

środa 10:35-11:35

5.

Bowżyk Jolanta

czwartek 12.20- 13.15

6.

Chmielewska Elżbieta

poniedziałek 13.10-14.10

7.

Cielesz Magdalena

piątek 7:50-8:50

8.

Cybulko Magda

środa 9:40 -10.40

9.

Czapczyk Urszula

czwartek 10:35 - 11:35

10.

Czaplicka Beata

poniedziałek 14:05-15:05

11.

Czaplicka Marzena

czwartek 11:25 - 12:25

12.

Danielewicz Agnieszka

czwartek 10:30 - 11:30

13.

Długołęcki Grzegorz

czwartek 10.25 - 11.25

14.

Dobkowski Wojciech

poniedziałek 9.40-10.40

15.

Gaworska Joanna

czwartek 10.25-11.25

16.

Gazda Anna

czwartek 9:40-10:40

17.

Gilewska Agnieszka

środa: 16.30-17.30

18.

Jabłoński Józef

czwartek 10.25-11.25

19.

Janczewska Aneta

środa 8.35 - 9.35

20.

Jasionowski Marcin

poniedziałek 10:25 - 11:25

21.

Kalińska Paula

czwartek 11:25- 12:25

22.

Kamiński Przemysław

czwartek 15:40 -16:40

23.

Kasprzak Izabella

Wtorek 10:25 - 11:25

24.

Klonowska Aneta

poniedziałek 15:45 - 16:45

25.

Koerber-Salwowska Maria

wtorek 11:25 - 12:25

26.

Kondracka Agnieszka

czwartek 11:35 - 12:20

27.

Koroś Andrzej

Czwartek 10:25-11:25

28.

Kułakowska Justyna

poniedziałek 13.10-14.10

29.

Kurzątkowski Mariusz

środa 11.25 - 12.25

30.

Kwiatkowska Agnieszka

poniedziałek 9.30.- 10.00.

środa 9.30.-10.00.

31.

Lutow Małgorzata

poniedziałek 14:00 - 15:00

32.

Maciaszek Katarzyna

czwartek 8:30 - 9:30

33.

Maciejewska Agnieszka

poniedziałek 10:35- 11:35

od 02.10.2023 r.:

wtorek i czwartek 14:25-14:55

34.

Maciorowski Dariusz

piątek 10 40 - 11 40

35.

Marcinkowski Łukasz

środa 9:25-10:25

36.

Mentel-Dąbrowska Katarzyna

środa 10.25-11.25

37.

Mosiej Katarzyna

poniedziałek 9.40-10.40

38.

Nawacka Anna

czwartek 13:10-14:10

39.

Nawrot Kamila

wtorek 8.00-9.00

40.

Olechowski Mateusz

Środa 8:45-9:45

41.

Opaluch Jolanta

poniedziałek 12.30-13.30

42.

Orłowska Ewa

piątek 8:00 - 9:00

43.

Ozorowska Grażyna

poniedziałek 13.00-14.00

44.

Ozorowski Cezary

środa 9:40-10:40

45.

Piaścik Iwona

wtorek 10.25-11.25

46.

Plitt Bożena

środa 8.30-9.30

47.

Popławska Jolanta

wtorek 10.20-11.20

48.

Purta Karolina

czwartek 10.25-11.25

49.

Romanowicz Krzysztof

środa 14.00-15.00

50.

Rowińska Wiesława

wtorek 9.00.-10.00.

51.

Rubacha Natalia

środa 10:40-11:25

52.

Sadowski Tomasz

czwartek (11.30 – 12.30)

53.

Siemienkiewicz Konrad

poniedziałek 10.25 - 11.25

54.

Sokołowska Krzysztofa

czwartek 13:10-14:05

55.

Sokołowska Monika

środa 9:40 - 10:40

56.

Sokołowski Kamil

czwartek 11:25 - 12:25

57.

Stasiewicz Patrycja

środa 8:30 - 9:30

58.

Stefańska Mariola

środa 8.00- 9.00

59.

Stuczeń Monika

wtorek 14.05-15.05

60.

Święcińska Magdalena

czwartek 9:40-10:40

61.

Święciński Marcin

czwartek 10.30-11.30

62.

Tomaszewska Małgorzata

wtorek 12.20-13.20

63.

Turulska Aneta

wtorek 14.00-15.00

64.

Wiszniewska Małgorzata;

piątek 8.00 - 9.00

65.

Wronowska Dorota

środa 11.25 - 12.25

66.

Wyrwas Roman

czwartek 14:00 - 15:00

67.

Zdanewicz Anna

piątek 10.30-11.30

68.

Żebrowska Justyna

wtorek 15:50-16:20

69.

Żukowska Agnieszka

czwartek 13:10- 14:10