Rekrutacja odbywa się
poprzez system elektroniczny na stronie

www.elk.edu.com.pl

zapoznaj się z regulaminem rekrutacji

button oferta1 button oferta1 buttom books1 button projekty unijne1 button spacer wirtualny1

W ramach „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa” Priorytet 3 w zakresie „Rozwijania zainteresowań uczniów przez promocję i wspieranie czytelnictwa dzieci i młodzieży, w tym zakup nowości wydawniczych” Zespół Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku uzyskał wsparcie finansowe na kwotę 15.000 zł. na wzbogacenie zbiorów bibliotecznych.

W związku z tym w naszej szkole powstała lista książek stworzona na podstawie życzeń uczniów, nauczycieli, rodziców oraz w oparciu o wiedzę bibliotekarek dotyczącą predyspozycji czytelniczych uczniów. W projekcie realizowane było wiele przedsięwzięć, które zostały zrealizowane przez bibliotekarzy i innych nauczycieli, by propagować czytelnictwo i zachęcać do sięgania po tradycyjną książkę. Od wspólnego czytania przez happeningi, spotkania autorskie po lekcje biblioteczne oraz liczne konkursy i różne ciekawe formy staraliśmy się zachęcać do obcowanie z literaturą.

W ramach projektu biblioteka szkolna wzbogaciła się o 799 nowych pozycji. Są to: lektury, książki popularnonaukowe i beletrystyka o różnej tematyce np.: fantastyka, literatura sensacyjna i obyczajową.

KONTAKT

KONTAKT
tel. +48 87 621 69 92

NAPISZ E-MAIL

zs1@zs1.elk.pl

ADRES

ul. 11 Listopada 24,
19-300 Ełk

Back to top

 

Zgodnie rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanym RODO, informujemy, iż administratorem Pani/Pana/uczniów danych osobowych jest Zespół Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku z siedzibą w Ełku przy ul. 11 Listopada 24. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu niezbędnym do realizacji umowy oraz na potrzeby udzielania odpowiedzi na zapytania kierowane poprzez formularz kontaktowy umieszczony na stronie internetowej i nie będą udostępniane bez Pani/Pana zgody innym odbiorcom, Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.