Rekrutacja odbywa się
poprzez system elektroniczny na stronie

www.elk.edu.com.pl

zapoznaj się z regulaminem rekrutacji

button oferta1 button oferta1 buttom books1 button projekty unijne1 button spacer wirtualny1

Samorząd Uczniowski Zespołu Szkół nr 1 w Ełku jest prężnie działającym organem szkoły. W jego skład wchodzą uczniowie całej szkoły, którymi przewodzi wybierany w corocznych, demokratycznych wyborach Zarząd. Zarząd tworzą uczniowie uzdolnieni w różnych dziedzinach, aktywni i zawsze uśmiechnięci).

Działania, jakich podejmuje się Samorząd Uczniowski, skierowane są na uatrakcyjnienie życia szkoły, jej promocję i organizację akcji charytatywnych. W tym celu w sposób ciekawy i niekonwencjonalny organizuje szkolne andrzejki, mikołajki, walentynki, itp.

Samorząd udziela się na antenie Radia Bayer i Radia 5, włącza się w ogólnoszkolne akcje, konkursy. Organizuje zbiórki karmy dla bezdomnych zwierząt, zbiórki pieniędzy dla osób potrzebujących, włącza się w akcję Góra Grosza, czy pracę WOŚP.

Poza tym, realizuje się artystycznie poprzez wystawianie kabaretów, spektakli na różne tematy, związane z kalendarzem imprez szkolnych. Wzbudza chęć rywalizacji poprzez planowanie i przeprowadzanie sportowych rywalizacji międzyklasowych.

KONTAKT

KONTAKT
tel. +48 87 621 69 92

NAPISZ E-MAIL

zs1@zs1.elk.pl

ADRES

ul. 11 Listopada 24,
19-300 Ełk

Back to top

 

Zgodnie rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanym RODO, informujemy, iż administratorem Pani/Pana/uczniów danych osobowych jest Zespół Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku z siedzibą w Ełku przy ul. 11 Listopada 24. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu niezbędnym do realizacji umowy oraz na potrzeby udzielania odpowiedzi na zapytania kierowane poprzez formularz kontaktowy umieszczony na stronie internetowej i nie będą udostępniane bez Pani/Pana zgody innym odbiorcom, Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.