button oferta1

Technik organizacji turystyki

(język angielski)

j. niemiecki

Przygotowuje do podjęcia zadań przewodnika, pilota wycieczek
i rezydenta, opracowywania programów i organizacji imprez turystycznych, kalkulowania kosztów i rozliczania usług turystycznych, przygotowywania oferty turystycznej, prowadzenia  biura podróży.

Technik technologii żywności

(język angielski)

j. niemiecki

Przygotuje do planowania i wykonywania zadań związanych
z produkcją żywności w przedsiębiorstwach przetwórstwa spożywczego, badania i oceny żywności w oparciu o receptury,  instrukcje i normy technologiczne,  wykonywania specjalistycznych analiz żywności, planowania diet racjonalnego odżywiania.

Technik budownictwa

(matematyka)

j. niemiecki

Przygotowuje do pracy w przedsiębiorstwach budowlanych, biurach projektowych, urzędach nadzoru budowlanego, wykonywania, organizowania i kontrolowania robót budowlanych, projektowania obiektów budowlanych, sporządzania kosztorysów oraz dokumentacji przetargowych.

Technik geodeta

(matematyka)

j. niemiecki

Przygotowuje do pracy w firmach geodezyjnych, wykonywania oraz opracowywania pomiarów sytuacyjnych, wysokościowych, prac związanych z gospodarką nieruchomościami oraz ewidencją gruntów, współdziałania z inżynierem geodetą przy prowadzeniu pomiarów satelitarnych, grawimetrycznych i fotogrametrycznych, obsługiwania nowoczesnych elektronicznych instrumentów pomiarowych i specjalistycznych programów komputerowych.

Branżowa Szkoła I Stopnia nr 1 – trzyletni cykl kształcenia

Klasa wielozawodowa

j. niemiecki

Przygotowuje do pracy w różnych zawodach np.: fryzjer, fotograf, sprzedawca, stolarz, lakiernik i mechanik samochodowy, złotnik, jubiler, zegarmistrz, introligator, drukarz, kamieniarz, tapicer, w formie  przygotowania teoretycznego w szkole i praktycznego u pracodawcy.

Monter robót wykończeniowych
w budownictwie

j. niemiecki

Przygotowuje do wykonywania i montażu systemów suchej zabudowy, robót malarsko-tapeciarskie oraz robót posadzkarskich  i okładzinowych.

NA PODBUDOWIE SZKOŁY GIMNAZJALNEJ

Technikum nr 1 – czteroletni cykl kształcenia

Zawód /Przedmiot rozszerzony

Język obcy

Opis zawodu

Technik organizacji turystyki

(j. angielski, geografia)

j. niemiecki

Przygotowuje do podjęcia zadań przewodnika, pilota wycieczek i rezydenta, opracowywania programów i organizacji imprez turystycznych, kalkulowania kosztów i rozliczania usług turystycznych, przygotowywania oferty turystycznej, prowadzenia  biura podróży

Technik budownictwa

(j. angielski, matematyka)

Technik architektury krajobrazu

(j. angielski, biologia)

j. niemiecki

Przygotowuje do pracy w firmach projektujących obiekty architektury krajobrazu, tereny zieleni, parki i ogrody, projektowania, organizowania i wykonywania prac z zakresu urządzania, pielęgnacji i konserwacji terenów zieleni.

Technik geodeta

(matematyka, geografia)

Branżowa Szkoła I Stopnia nr 1 – trzyletni cykl kształcenia

Klasa wielozawodowa

Monter robót wykończeniowych
w budownictwie

j. niemiecki

Przygotowuje do wykonywania i  montażu systemów suchej zabudowy, robót  malarsko-tapeciarskie oraz robót posadzkarskich  i okładzinowych.

Wymagane dokumenty:

1. Podanie (wygenerowane przez elektroniczny system naboru) - www.elk.edu.com.pl
  2. Kopia świadectwa ukończenia gimnazjum lub szkoły podstawowej oraz zaświadczenia o wyniku egzaminu gimnazjalnego lub egzaminu ósmoklasisty.
  3. Potwierdzenie woli podjęcia nauki poprzez dostarczenie:
    1. oryginałów świadectwa i zaświadczenia o wyniku egzaminu gimnazjalnego lub egzaminu ósmoklasisty
    2. 2 zdjęcia (podpisanych na odwrocie)
    3. zaświadczenia lekarskiego o braku przeciwwskazań do kształcenia w wybranym zawodzie
    4. karta profilaktycznego badania lekarskiego (bilans) ze szkoły podstawowej lub gimnazjum .

ATUTY NASZEJ SZKOŁY

• techniczne kierunki kształcenia, atrakcyjne na rynku pracy, gwaratujące zatrudnienie
  • specjalistyczne pracownie przedmiotowe wyposażone w sprzęt nowej generacji
  • wysoka zdawalność na egzaminach zawodowych