button oferta1 button oferta1 buttom books1 button projekty unijne1 button spacer wirtualny1

W dniu 23.05.2019 roku uczniowie trzeciej klasy technikum technologii żywności i geodezji pod opieka nauczycieli pani Iwony Piaścik i Grażyny Abratkiewicz  uczestniczyli w IX Ełckich Targach Pracy. W tym roku odbywały się one pod hasłem „ Praca naszą pasją”. Targi odbywały się w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Białymstoku Filii w Ełku.

Młodzież miała okazję zapoznać się z ofertami pracy w branży budowlanej, usługowej, gastronomicznej, hotelarskiej, transportowej i medycznej oraz służb mundurowych. Uczniowie brali udział w panelu dyskusyjnym „ Praca naszą pasją”, podczas którego pani Izabela Antoszak- instruktorka pole dance oraz  pan Karol Paszkowski – instruktor/ szkoleniowiec dzielili się przebiegiem swoich karier zawodowych i realizacją swoich pasji w pracy.

Uczniowie wzięli również  udział w quizie z zakresu doradztwa zawodowego. Przemek Piekarski i Mateusz Borawski – uczniowie technikum geodezji -  zajęli  odpowiednio 6  i 8 miejsce.

(ip)

KONTAKT

KONTAKT
tel. +48 87 621 69 92

NAPISZ E-MAIL

zs1@zs1.elk.pl

ADRES

ul. 11 Listopada 24,
19-300 Ełk

Back to top

 

Zgodnie rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanym RODO, informujemy, iż administratorem Pani/Pana/uczniów danych osobowych jest Zespół Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku z siedzibą w Ełku przy ul. 11 Listopada 24. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu niezbędnym do realizacji umowy oraz na potrzeby udzielania odpowiedzi na zapytania kierowane poprzez formularz kontaktowy umieszczony na stronie internetowej i nie będą udostępniane bez Pani/Pana zgody innym odbiorcom, Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.