button oferta1

button niepodleglej1

button projekty unijne1

button spacer wirtualny1

W dniu 23.05.2019 roku uczniowie trzeciej klasy technikum technologii żywności i geodezji pod opieka nauczycieli pani Iwony Piaścik i Grażyny Abratkiewicz  uczestniczyli w IX Ełckich Targach Pracy. W tym roku odbywały się one pod hasłem „ Praca naszą pasją”. Targi odbywały się w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Białymstoku Filii w Ełku.

Młodzież miała okazję zapoznać się z ofertami pracy w branży budowlanej, usługowej, gastronomicznej, hotelarskiej, transportowej i medycznej oraz służb mundurowych. Uczniowie brali udział w panelu dyskusyjnym „ Praca naszą pasją”, podczas którego pani Izabela Antoszak- instruktorka pole dance oraz  pan Karol Paszkowski – instruktor/ szkoleniowiec dzielili się przebiegiem swoich karier zawodowych i realizacją swoich pasji w pracy. Uczniowie wzięli również  udział w quizie z zakresu doradztwa zawodowego. Przemek Piekarski i Mateusz Borawski – uczniowie technikum geodezji -  zajęli  odpowiednio 6  i 8 miejsce.

(ip)