button oferta1

buttom books1

button projekty unijne1

button spacer wirtualny1

img 20190412 091109Sukces ucznia Zespołu Szkół Nr 1 w Ełku. Bartosz Karwel uczeń klasy IV zajął pierwsze miejsce w etapie okręgowym Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w Olsztynie w bloku architektura krajobrazu. To kolejny sukces Bartka. W zeszłym roku jako uczeń kl.  III pokonał konkurencję i zdobył indeks na UWM.

W tym roku powtórzyl swój sukces, poprawiając wynik zmagań teoretycznych I praktycznych,  aby w czerwcu zawalczyć w etapie centralnym o indeks na wszystkie polskie uczelnie kształcące architektów krajobrazu. Przed uczniem egzamin maturalny,  ale tuż po nim przygotowania i powtórzenia do kolejnego najważniejszego, jak sam twierdzi, sprawdzianu.

Katarzyna Maciaszek