button oferta1 button oferta1 buttom books1 button projekty unijne1 button spacer wirtualny1

img 20190412 091109Sukces ucznia Zespołu Szkół Nr 1 w Ełku. Bartosz Karwel uczeń klasy IV zajął pierwsze miejsce w etapie okręgowym Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w Olsztynie w bloku architektura krajobrazu. To kolejny sukces Bartka. W zeszłym roku jako uczeń kl.  III pokonał konkurencję i zdobył indeks na UWM.

W tym roku powtórzyl swój sukces, poprawiając wynik zmagań teoretycznych I praktycznych,  aby w czerwcu zawalczyć w etapie centralnym o indeks na wszystkie polskie uczelnie kształcące architektów krajobrazu. Przed uczniem egzamin maturalny,  ale tuż po nim przygotowania i powtórzenia do kolejnego najważniejszego, jak sam twierdzi, sprawdzianu.

Katarzyna Maciaszek

KONTAKT

KONTAKT
tel. +48 87 621 69 92

NAPISZ E-MAIL

zs1@zs1.elk.pl

ADRES

ul. 11 Listopada 24,
19-300 Ełk

Back to top

 

Zgodnie rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanym RODO, informujemy, iż administratorem Pani/Pana/uczniów danych osobowych jest Zespół Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku z siedzibą w Ełku przy ul. 11 Listopada 24. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu niezbędnym do realizacji umowy oraz na potrzeby udzielania odpowiedzi na zapytania kierowane poprzez formularz kontaktowy umieszczony na stronie internetowej i nie będą udostępniane bez Pani/Pana zgody innym odbiorcom, Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.