button oferta1 button oferta1 buttom books1 button projekty unijne1 button spacer wirtualny1

img 20190411 150448W dniu 11 kwietnia 2019 r. uczniowie Zespołu Szkół nr 1 z klasy trzeciej o kierunku kształcenia technik budownictwa wzięli udział w finale centralnym turnieju zawodowego „Nowoczesne budownictwo wokół nas”.

Organizatorem szóstej edycji międzyszkolnego konkursu był Zespół Szkół Zawodowych Nr 5 im. Gen. Ignacego Prądzyńskiego w Białymstoku. Jest to konkurs skierowany do uczniów szkół ponadgimnazjalnych o profilu budowlanym z Polski. Finaliści rywalizowali w trzech konkurencjach budowlanych:

  • I konkurencja - technologia systemów suchej zabudowy,
  • II konkurencja - technologia robót malarsko – tapeciarskich,
  • III konkurencja - technologia robót posadzkarsko – okładzinowych.

Uczniowie ZS nr 1 zaprezentowali bardzo wysoki poziom wiedzy budowlanej i wykazali się doskonałymi umiejętnościami praktycznymi podczas wykonywania zadań konkursowych.

  • Krzysztof Tereszczak zajął I miejsce w konkurencji technologia robót posadzkarsko – okładzinowych.
  • Katarzyna Gryczkowska zajęła II miejsce w konkurencji technologia robót malarsko-tapeciarskich.

Wszyscy uczniowie, w tym Paweł Górski, który reprezentował szkołę w konkurencji technologia systemów suchej zabudowy, otrzymali dyplomy i cenne nagrody rzeczowe.

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie
gratulujemy.

KONTAKT

KONTAKT
tel. +48 87 621 69 92

NAPISZ E-MAIL

zs1@zs1.elk.pl

ADRES

ul. 11 Listopada 24,
19-300 Ełk

Back to top

 

Zgodnie rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanym RODO, informujemy, iż administratorem Pani/Pana/uczniów danych osobowych jest Zespół Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku z siedzibą w Ełku przy ul. 11 Listopada 24. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu niezbędnym do realizacji umowy oraz na potrzeby udzielania odpowiedzi na zapytania kierowane poprzez formularz kontaktowy umieszczony na stronie internetowej i nie będą udostępniane bez Pani/Pana zgody innym odbiorcom, Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.