button oferta1

buttom books1

button projekty unijne1

button spacer wirtualny1

img 20190411 150448W dniu 11 kwietnia 2019 r. uczniowie Zespołu Szkół nr 1 z klasy trzeciej o kierunku kształcenia technik budownictwa wzięli udział w finale centralnym turnieju zawodowego „Nowoczesne budownictwo wokół nas”.

Organizatorem szóstej edycji międzyszkolnego konkursu był Zespół Szkół Zawodowych Nr 5 im. Gen. Ignacego Prądzyńskiego w Białymstoku. Jest to konkurs skierowany do uczniów szkół ponadgimnazjalnych o profilu budowlanym z Polski. Finaliści rywalizowali w trzech konkurencjach budowlanych:

• I konkurencja - technologia systemów suchej zabudowy,
  • II konkurencja - technologia robót malarsko – tapeciarskich,
  • III konkurencja - technologia robót posadzkarsko – okładzinowych.

Uczniowie ZS nr 1 zaprezentowali bardzo wysoki poziom wiedzy budowlanej i wykazali się doskonałymi umiejętnościami praktycznymi podczas wykonywania zadań konkursowych.

• Krzysztof Tereszczak zajął I miejsce w konkurencji technologia robót posadzkarsko – okładzinowych.
  • Katarzyna Gryczkowska zajęła II miejsce w konkurencji technologia robót malarsko-tapeciarskich.

Wszyscy uczniowie, w tym Paweł Górski, który reprezentował szkołę w konkurencji technologia systemów suchej zabudowy, otrzymali dyplomy i cenne nagrody rzeczowe.

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie
gratulujemy.