„Zawodowcy w ZS1 i ZS6 w Ełku” to projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020.

30 sierpnia 2021 r. w auli szkolnej w obecności władz samorządowych i oświatowych, dyrektorów szkół ponadpodstawowych oraz pracodawców odbyło się podsumowanie projektu" Zawodowcy w ZS1 i ZS 6 w Ełku".

Dzięki dofinansowaniu z projektu „Zawodowcy ZS1 I ZS6 w Ełku”, najlepsi uczniowie klas drugich technikum geodezyjnego uczestniczyli w szkoleniu z zakresu przepisów prawnych i standardów technicznych w geodezji.

Tegoroczni absolwenci, uczniowie klasy czwartej technikum geodezyjnego, zakończyli 3-dniowe szkolenie z zakresu opracowań zdjęć pozyskanych z drona w programie PIX4D.

W sobotę (8 maja 2021 r.) zakończyło się 5-dniowe szkolenie z obsługi specjalistycznego programu komputerowego do prowadzenia map i geodezyjnych baz danych EW-Mapa.

Miło nam poinformować, że po długim oczekiwaniu udało nam się rozpocząć szkolenie praktyczne z pilotowania bezzałogowych statków powietrznych (dronów) dla uczniów technikum geodezyjnego!

W ramach projektu „Zawodowcy w ZS1 i ZS6” odbyło się dwudniowe szkolenie „Bezpieczna żywność” dla uczniów technologii żywności z klasy IV T. Szkolenie prowadziła pani Magdalena Dudek, przedstawiciel firmy DEKRA. Firma DEKRA to światowy lider usług dla przemysłu, certyfikacji systemów zarządzania, badań wyrobów, odbiorów technicznych, rzeczoznawstwa, nadzorów inwestycyjnych i rozwoju personelu.

img 20201017 100627W październiku i listopadzie grupa nauczycieli naszej szkoły brała udział w szkoleniu „KURS KSZTAŁTOWANIA KOMPETENCJI KLUCZOWYCH I UMIEJĘTNOŚCI UNIWERSALNYCH UCZNIÓW” w ramach Projektu Zawodowcy w ZS1 i ZS6 w Ełku.

img 20200916 161441ABC florystyki to część zajęć dla uczniów  kierunku architektury krajobrazu odbywająca się w ramach projektu „Zawodowcy w ZS1 i ZS6”. Realizacja programu wiąże się z przypomnieniem, uzupełnieniem i rozszerzeniem wiedzy i umiejętności z zakresu wykonywania kompozycji florystycznych, ze szczególnym uwzględnieniem kompozycji okolicznościowych.