W sobotę, 16 października 2021 roku w auli Zespołu Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku  odbyła się uroczysta gala jubileuszowa, która stała się okazją do spotkania pokoleń – obecnych i emerytowanych nauczycieli, obecnych uczniów i przede wszystkim absolwentów szkoły.

O godz. 11.30 13 października 2021 r. w auli szkolnej rozpoczęła się uroczysta gala. Wprowadzono Sztandar Szkoły i odśpiewano Hymn Państwowy.

13 października 2021 r. o godz. 10.00 w Kościele p.w. Świętego Tomasza Apostoła odbyła się uroczysta Msza Święta pod przewodnictwem J.E. ks. bpa Jerzego Mazura SVD Biskupa Ełckiego.

Zapraszamy do obejrzenia wirtualnej Kroniki Zespołu Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku.

Drodzy Absolwenci, Szanowni Rodzice, Mili Uczniowe, Partnerzy Szkoły, Przyjaciele społeczności szkolnej!

W tym roku szkolnym obchodzić będziemy Jubileusz 50-lecia Zespołu Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku (wcześniej Technikum Chemiczno-Spożywcze).