Kolejny projekt za nami. Dziś czyli 20 czerwca odwiedziliśmy Przedszkole „Mali Odkrywcy” w Ełku. Dzięki współpracy między placówkami udało nam się zrealizować kolejną lekcję plenerową.

22 czerwca 2022 roku klasa II OT wraz z wychowawcą panią Anną Nawacką wybrała się do kina Planet Cinema na film Jurassic World Dominion. Wszyscy od dawna czekali na wspólne wyjście poza mury szkoły.

22 czerwca 2022 Wiktoria Dąbrowska i Klaudia Torepko z klasy II A pod opieką pani Wiesławy Rowińskiej propagowały czytelnictwo i obchody patronki roku 2022 - Marii Konopnickiej w Przedszkolu Niepublicznym „Jedyneczka” w Ełku.

W dniu 21 czerwca 2022 r. bibliotekarze naszej szkoły wraz z grupą 6 uczniów z różnych klas wzięli udział w akcji Bookcrossingu.

W dniu 9 czerwca 2022 roku w naszej szkole odbyła się sesja popularno-naukowa „EKOLOGIA W PRZEDMIOTACH ZAWODOWYCH”.

Wielkimi krokami zbliża się czas wakacji i beztroski.

14 czerwca 2022 r. naszym gościem była pani Katarzyna Matysiak – koordynator rodzinnej pieczy zastępczej  oraz  profilaktyk leczenia uzależnień. 

Problemy psychiczne należą do jednych z głównych przyczyn chorób wśród nastolatków. Szacuje się, że ponad 600 tys. dzieci w Polsce potrzebuje specjalistycznej opieki psychologicznej lub psychiatrycznej.

Według ceremoniału szkolnego dzień 30 maja jest Świętem Szkoły, z racji nadania szkole imienia Jędrzeja Śniadeckiego i wręczenia sztandaru w dniu 30 maja 1979 r.  

10 czerwca 2022 roku uczennice z klasy 1c1 szkoły branżowej uczestniczyły w spacerze botanicznym w ramach programu autorskiego Hufca Pracy w Ełku - „Ekoświat”, który odbył się w Centrum Edukacji Ekologicznej w Ełku.