26 marca tuż przed Świętami uczennice klas I i II technika architektury krajobrazu z Panią Katarzyną Maciaszek zorganizowały w szkole kiermasz.

Uczniowie klas II c1 i III c1  razem z OHP Ełk wspierają schronisko Sonieczkowo.

W dniu 25 marca 2024 roku młodzież przygotowująca się do wyjazdu na staż do Hiszpanii już po raz kolejny uczestniczyła w zajęciach kulturowych, które przeprowadził pan Józef Jabłoński.

22 marca 2024 r. klasa IV B pod opieką pani Ewy Orłowskiej i Pani Anety Kaczerewskiej uczestniczyła w spotkaniu z dr Łukaszem Durajskim, które miało miejsce w Ełckim Centrum Rewitalizacji Społecznej - "Stajnia".

W środę 20 marca 2024 roku uczniowie Śniadeckiego uczestniczyli w 21 Edycji Dnia Przedsiębiorczości, który organizowany jest we współpracy z Fundacją Młodej Przedsiębiorczości.

Uczennice Marika, Wiktoria i Maja wzięły udział w XVI Powiatowym Konkursie Recytatorskim Poetów Pogranicza Warmii, Mazur i Suwalszczyzny pod hasłem "Cudze chwalicie, swego nie znacie..."

We wtorek - 19 marca uczniowie naszej szkoły wzięli udział w VIII edycji Kongresu Przyszłości w Olsztynie.

19 marca 2024 r. uczniowie klasy czwartej technikum budownictwa: Jakub Bagiński, Jakub Szrage i Kryspin Zakrzewski wzięli udział w konkursie wiedzy zorganizowanym przez Międzynarodową Akademię Nauk Stosowanych w Łomży.

W dniu 19.03.2024 r. nasza szkoła przystąpiła do wirtualnej wymiany doświadczeń, która zrzesza w sobie ponad 50 szkół i uczelni z krajów całego świata m.in. Dania, USA czy Węgry.

W dniach 18-22 marca 2024 r. w Zespole Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego odbywał się Tydzień Różnorodności Edukacyjnych skierowany do klas siódmych i ósmych szkół podstawowych z Ełku i okolic.