Monitoring szkołyZgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (4.5.2016 L 119/38 Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej PL)

informuję, że:

  1. W celu zapewnienia bezpieczeństwa i ochrony mienia na terenie Zespołu Szkół nr 1 w Ełku stosuje się monitoring wizyjny.
  2. Administratorem systemu monitoringu jest Dyrektor Zespołu Szkół nr 1 im. J. Śniadeckiego w Ełku przy ulicy 11 Listopada 24, tel. 87 621 69 32, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  3. Kontakt z Inspektorem Danych w Zespole Szkół nr 1 im. J. Śniadeckiego w Ełku możliwy jest pod numerem tel. 87 621 69 92 lub adresem email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  4. Monitoring stosowany jest w celu ochrony mienia oraz zapewniania bezpieczeństwa na terenie monitorowanym.
  5. Podstawą przetwarzania jest prawnie usprawiedliwiony interes administratora / przepis prawa.
  6. Zapisy z monitoringu przechowywane będą w okresie 30 dni.
  7. Osoba zarejestrowana przez system monitoringu ma prawo dostępu do danych osobowych oraz ograniczenia przetwarzania.
  8. Osobie zarejestrowanej przez system monitoringu przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych.

Administrator Danych Osobowych
Dyrektor Zespołu Szkół nr 1
im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku
Danuta Wojtowicz