img 566829 listopada 2019 roku w  naszej szkole odbył się międzyklasowy turniej koszykówki, w którym wzięły udział drużyny złożone z przedstawicieli poszczególnych klas. Już od godziny 8.00. na sali gimnastycznej dało się odczuć atmosferę rywalizacji.

Przy gorącym dopingu koleżanek i kolegów do walki stanęło 11 drużyn. W turnieju, który rozgrywał się pod czujnym okiem sędziego –  Pana Marcina Święcińskiego i Mateusza Lisowskiego z klasy IV B, po wielogodzinnych zmaganiach zostały rozdane dyplomy i nagrody. I miejsce zdobyła drużyna klasy II c2, drugie –  I Gg, a trzecie –  IV G/T.

p. Agnieszka Kwiatkowska