img 566829 listopada 2019 roku w  naszej szkole odbył się międzyklasowy turniej koszykówki, w którym wzięły udział drużyny złożone z przedstawicieli poszczególnych klas. Już od godziny 8.00. na sali gimnastycznej dało się odczuć atmosferę rywalizacji.

Przy gorącym dopingu koleżanek i kolegów do walki stanęło 11 drużyn. W turnieju, który rozgrywał się pod czujnym okiem sędziego –  Pana Marcina Święcińskiego i Mateusza Lisowskiego z klasy IV B, po wielogodzinnych zmaganiach zostały rozdane dyplomy i nagrody. I miejsce zdobyła drużyna klasy II c2, drugie –  I Gg, a trzecie –  IV G/T.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy, aby otrzymane nagrody zostały spożytkowane w rozsądny i przemyślany sposób.  To jeszcze nie koniec atrakcji na wigilię Andrzejek. W tym dniu cała szkoła pachniała ciasteczkami z wróżbą, którymi częstowali uczniowie działający w Samorządzie Uczniowski.

Po rozłamaniu ciasteczka, można było znaleźć „wróżbę” – przesłanie na kolejny rok, co wiele osób potraktowało z „przymrużeniem oka”.  Tegoroczne andrzejkowe atrakcje zorganizowane zostały przez Samorząd Uczniowski.

p. Agnieszka Kwiatkowska