9 czerwca 2024 roku uczniowie zakończyli staże w Hiszpanii. Pani Beata - koordynator stażu w Maladze uroczyście wręczyła w Universal Mobility wszystkim stażystom certyfikaty oraz pamiątkowe magnesiki.

4 czerwca 2024 roku w ramach projektu podczas wycieczki Graffiti Tour z przewodnikiem po dzielnicy Soho w Maladze, położonej między portem a główną ulicą miasta Calle Alameda Lrincipial, młodzież podziwiałą epicką sztukę uliczną, która powstała jako odpowiedź na niesprawiedliwość i trwa od pokoleń do czasów współczesnych na całym świecie.

Uczniowie Śniadeckiego biorący udział w stażach w Maladze poznali podstawy języka hiszpańskiego, zajęcia prowadziła opiekunka grupy Pani Beata.

W ramach projektu 4 czerwca odbyła się wycieczka do Alcazaby w Maladze - pałacowej fortyfikacji z epoki islam, położonej na zboczu Góry Gibralfaro.

W czasie wolnym (30 maja) stażyści wybrali się na spacer do samego serca Andaluzji nad Morzem Śródziemnym w Maladze. Znajduje się tu "Park Promenada" oraz port.

29 maja 2024 roku uczniowie z opiekunami poznawali piękno Malagi z przewodnikiem turystycznym Paco.

W pierwszym dniu po przylocie 28 maja 2024 roku uczniowie będący na stażu w Hiszpanii spotkali się z panią Beatą - rezydentką opiekującą się stażystami.

Uczniowie Zespołu Szkół nr 1 w Ełku po długich przygotowaniach rozpoczęli staże w Maladze.

24 maja młodzież oraz opiekunowie Pani Mariola Stefańska i Pani Wiesława Rowinska wyjeżdżający 27 maja na dwutygodniowy staż zagraniczny do Malagi otrzymali czarne torby oraz koszulki (dziewczęta białe a chłopcy czarne) -  wszystkie z widoczną flagą Unii Europejskiej.

W dniach 15 i 22 kwietnia 2024 roku odbyły się zajęcia uczniów wyjeżdżające na staż do Hiszpanii z psychologiem Panią Anetą Kaczerewską.

12 kwietnia 2024 roku rozpoczęły się zajęcia z języka hiszpańskiego dla młodzieży wyjeżdżającej na staż do Hiszpanii.

Młodzież przygotowująca się do wyjazdu na staż do Hiszpanii 25 marca 2024 roku uczestniczyła w zajęciach kulturowych, które prowadzi pan Józef Jabłoński.

W dniu 25 marca 2024 roku młodzież przygotowująca się do wyjazdu na staż do Hiszpanii już po raz kolejny uczestniczyła w zajęciach kulturowych, które przeprowadził pan Józef Jabłoński.

REGULAMIN REKRUTACJI
Zespół Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku