podrozeNauka turystyki to nie tylko siedzenie w książkach, ale przede wszystkim świetna zabawa połączona z poznawaniem ludzi ciekawych świata i pełnych pasji. Doskonale o tym wiedzą uczniowie naszego technikum obsługi turystycznej, którzy w dniu dzisiejszym spotkali się z Konradem Buszą i jego ojcem Piotrem Buszą.

Konrad to student III roku turystyki i rekreacji, który wraz ze swoim ojcem uprawiają #Bushcrafting. Młodzi turyści z ZS1 dowiedzieli się czym jest Bushcrafting i jak uprawiać zrównoważoną turystykę by przy poznawaniu świata nie degradować środowiska naturalnego. Kolejne spotkania z ludźmi pełnymi pasji przed nami. Spotkanie zostało zorganizowane wspólnie z Centrum Edukacji Ekologicznej w Ełku.