pierwszaki 3Dnia 29 września 2016 r. Szkoła oficjalnie przyjęła uczniów klas pierwszych podczas uroczystości ślubowania do grona społeczności szkolnej.

Na początku uroczystości prowadzący p. Kamil Sokołowski przywitał serdecznie wszystkie klasy pierwsze. Następnie wprowadzono Sztandar Szkoły i odśpiewano Hymn Polski. Jeden przedstawiciel z każdej klasy został poproszony o wystąpienie oraz złożenie ślubowania w imieniu swoim jak i pozostałych uczniów.

Ślubowali oni na Sztandar Szkoły, że będą sumiennie wypełniać swoje obowiązki oraz będą godnie reprezentować imię szkoły. Po zakończonym ślubowaniu głos przejęła Pani dyrektor Danuta Wojtowicz. Ciepłymi słowami przywitała nas jako oficjalnych uczniów. Przypomniała nam również w skrócie zasady panujące w szkole.

Po przemówieniu przyszedł czas na krótki występ artystyczny. Koledzy ze starszych klas przygotowali dla nas skecz pt. ,,Boryna”. Przedstawili nam w sposób humorystyczny lekcję języka polskiego. Podziękowaliśmy im gromkimi brawami. Oliwia Kulesza z kl. I G