olimpiada 210 czerwca 2016 r. uczennice naszej szkoły: Aneta Paczesna, Kinga Chartuniewicz z kl. II OT oraz Karolina Skorupa z kl. III A, wzięły udział w etapie centralnym VIII Ogólnopolskiej Olimpiady „Myśli Jana Pawła II”, która w bieżącym roku szkolnym przebiegała pod hasłem: „Głoście wartość rodziny” i odbyła się w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. J. Iwaszkiewicza w Ciechanowcu.

Uroczystego otwarcia ogólnopolskiego etapu Olimpiady w dniu 10 czerwca 2016 r. o godz. 09:30 dokonał p. dyrektor ZSOiZ mgr Eugeniusz Święcki, po czym odbyła się 60 minutowa część pisemna. Następnie uczestnicy wraz z opiekunami odbyli wycieczkę do Muzeum Rolnictwa w Ciechanowcu. Po powrocie do szkoły uczniowie wzięli udział w części ustnej. Uroczysta gala miała miejsce 11 czerwca podczas, której ogłoszono wyniki.

Karolina Skorupa zdobyła wyróżnienie, nagrodę i tytuł laureata olimpiady (zajęła 9 miejsce w Polsce, a z egzaminu ustnego, jako jedna z dwóch finalistów, otrzymała maksymalną ilość punktów).

Wszystkim uczennicom gratulujemy i dziękujemy za podjęty trud analizowania i przyswajania nauki Ojca Świętego Jana Pawła II.