button oferta1 button oferta1 buttom books1 button projekty unijne1 button spacer wirtualny1

DSC00059III miejsce wyrecytowała Weronika Ciska. 6 marca 2020 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Zofii Nasierowskiej w Ełku odbył się XIV Powiatowy Konkurs Recytatorski Poetów Pogranicza Warmii, Mazur i Suwalszczyzny pt. "Cudze chwalicie, swego nie znacie", którego organizatorami były: Szkoła Podstawowa nr 9 im. Jana Pawła II w Ełku, Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych w Ełku i Miejska Biblioteka Publiczna im. Zofii Nasierowskiej w Ełku.

W imieniu organizatorów gości powitała Pani Dyrektor MBP – Iwona Adeszko, życzyła powodzenia wszystkim uczestnikom. Jako specjalni goście recytacji wysłuchali: Naczelnik Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Ełku – Pani Małgorzata Pikus i Wicestarosta – Pan Robert Dawidowski.

W kategorii szkół podstawowych uczestników konkursu oceniało jury w składzie:

  • Pani Aneta Zamojska – ełcka pisarka, trener, coach,
  • pan Piotr Witaszczyk – kierownik działu pieśni i tańca ECK
  • pani Wiesława Rowińska

W kategorii szkól ponadpodstawowych:

  • pani Aneta Zamojska
  • pan Piotr Witaszczyk
  • pani Honorata Sadowska.

Naszą szkołę w konkursie reprezentowały:

  • Weronika Ciska z kl. I G p
  • Wiktoria Gołaś z kl. I G p

Przygotowane przez nauczycielkę języka polskiego – panią Katarzynę Mosiej. Weronika Ciska zajęła III miejsce i za tydzień weźmie udział w kolejnym etapie Konkursu Recytatorskiego Poetów Pogranicza Warmii, Mazur i Suwalszczyzny, który odbędzie się w Olecku. Gratulujemy!

KONTAKT

KONTAKT
tel. +48 87 621 69 92

NAPISZ E-MAIL

zs1@zs1.elk.pl

ADRES

ul. 11 Listopada 24,
19-300 Ełk

Back to top

 

Zgodnie rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanym RODO, informujemy, iż administratorem Pani/Pana/uczniów danych osobowych jest Zespół Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku z siedzibą w Ełku przy ul. 11 Listopada 24. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu niezbędnym do realizacji umowy oraz na potrzeby udzielania odpowiedzi na zapytania kierowane poprzez formularz kontaktowy umieszczony na stronie internetowej i nie będą udostępniane bez Pani/Pana zgody innym odbiorcom, Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.