2019 rekrutacja informacja

button oferta1 button oferta1 buttom books1 button projekty unijne1 button spacer wirtualny1

20191213 103240 burst04Dnia 13 grudnia 2019 r. uczniowie klasy I i II technikum budownictwa wraz z wychowawczyniami – p. Katarzyną Mosiej oraz p. Małgorzatą Lutow, uczestniczyli w wycieczce do Białegostoku. Głównym celem wyjazdu była integracja uczniów, dlatego postanowiliśmy, że Park Trampolin „Jumper” będzie świetnym miejscem aby poszaleć, pośmiać się, a dzięki temu bliżej się poznać.

Oczywiście tak też się stało. Niektórzy z uczniów skorzystali z okazji, aby móc podszkolić swój warsztat sportowy pod okiem profesjonalistów. Nie zabrakło także zdrowej rywalizacji podczas zawodów sportowych. Była świetna zabawa, dużo śmiechu i radości.

Korzystając z okazji wyjazdu do Białegostoku młodzież uczestniczyła w lekcji historii w Muzeum Wojska w Białymstoku. Lekcje zostały przeprowadzone w dwóch blokach tematycznych: Narodowe Siły Zbrojne i Armia Krajowa oraz Gilgamesz – pierwszy superbohater. Młodzież uczestniczyła również w interaktywnym zwiedzaniu z przewodnikiem ekspozycji stałych muzeum. Uczniowie poznali ciekawostki na temat żołnierzy i wojska polskiego od czasów I wojny światowej.

Wyjazd zakończyliśmy wspólnym obiadem. Wszyscy, choć wyczerpani, w znakomitych humorach wracali do domów. Było miło i sympatycznie. Na pewno powtórzymy taki wyjazd.

 p. Katarzyna Mosiej

KONTAKT

KONTAKT
tel. +48 87 621 69 92

NAPISZ E-MAIL

zs1@zs1.elk.pl

ADRES

ul. 11 Listopada 24,
19-300 Ełk

Back to top

 

Zgodnie rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanym RODO, informujemy, iż administratorem Pani/Pana/uczniów danych osobowych jest Zespół Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku z siedzibą w Ełku przy ul. 11 Listopada 24. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu niezbędnym do realizacji umowy oraz na potrzeby udzielania odpowiedzi na zapytania kierowane poprzez formularz kontaktowy umieszczony na stronie internetowej i nie będą udostępniane bez Pani/Pana zgody innym odbiorcom, Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.