2019 rekrutacja informacja

button oferta1 button oferta1 buttom books1 button projekty unijne1 button spacer wirtualny1

DSC00010

20 grudnia 2019 r. od rana w naszej szkole młodzież organizowała uroczyste spotkania klasowe. Wszystkie klasy postarały się o choinki i bożonarodzeniowe ozdoby. W salach słychać było wspólne śpiewanie kolęd, a stoły świątecznie udekorowane i zastawione wigilijnymi potrawami, zapraszały do dzielenia się opłatkiem.

Potrawy przyrządzili uczniowie i ich rodzice. Były to: karpie, śledzie, pierogi z kapustą i grzybami, barszczyk, łazanki z makiem, pierniczki i pierniki, makowce, serniki i wiele innych.

Dyrekcja Szkoły zaprosiła młodzież, nauczycieli, pracowników i nauczycieli emerytów na wspólne przeżywanie jasełkowej inscenizacji, która przygotowana została przez młodzież pod opieką pani Agnieszki Opaluch i pani Beaty Czaplickiej.

W tym roku w przygotowania włączyło się około 50 uczniów z klas pierwszych, drugich i trzecich. Pani Dyrektor podziękowała młodzieży za ogromne zaangażowanie, wzruszenia i wprowadzenie w atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Życzyła wszystkim zebranym zdrowych i wesołych Świąt.

Następnie była Wigilia dla nauczycieli i pracowników. Ksiądz Przemysław odczytał fragment Pisma Świętego mówiący o Narodzeniu Pańskim. Przy śpiewaniu kolęd wszyscy dzielili się opłatkami i składali życzenia. Po życzeniach był czas na ucztowanie przy wspólnym wigilijnym stole. Rozeszliśmy się w świątecznej i życzliwej atmosferze.

 p. Agnieszka Kwiatkowska

KONTAKT

KONTAKT
tel. +48 87 621 69 92

NAPISZ E-MAIL

zs1@zs1.elk.pl

ADRES

ul. 11 Listopada 24,
19-300 Ełk

Back to top

 

Zgodnie rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanym RODO, informujemy, iż administratorem Pani/Pana/uczniów danych osobowych jest Zespół Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku z siedzibą w Ełku przy ul. 11 Listopada 24. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu niezbędnym do realizacji umowy oraz na potrzeby udzielania odpowiedzi na zapytania kierowane poprzez formularz kontaktowy umieszczony na stronie internetowej i nie będą udostępniane bez Pani/Pana zgody innym odbiorcom, Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.