button oferta1 button oferta1 buttom books1 button projekty unijne1 button spacer wirtualny1

20200303 0939103 marca 2020 roku uczennice z klasy I Ag Wiktoria Mścichowska, Ewelina Domańska, Angelika Czerniecka, Weronika Sobolewska pod opieką pani Agnieszki Kwiatkowskiej wzięły udział w Warsztatach Biblijnych, które odbyły się w Mazurskim Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Ełku.

Spotkanie miało na celu przygotowanie młodzieży do udziału w XXIV Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy Biblijnej. Warsztaty, które poprowadził ks. dr Marek Bednarski obejmowały zakres merytoryczny XXIV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej, tj. Księga Liczb i 1 List do Koryntian. Spotkanie zorganizowane zostało przez Katolickie Stowarzyszenie „Civitas Christiana” Oddział Okręgowy w Olsztynie.

 p. Agnieszka Kwiatkowska

KONTAKT

KONTAKT
tel. +48 87 621 69 92

NAPISZ E-MAIL

zs1@zs1.elk.pl

ADRES

ul. 11 Listopada 24,
19-300 Ełk

Back to top

 

Zgodnie rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanym RODO, informujemy, iż administratorem Pani/Pana/uczniów danych osobowych jest Zespół Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku z siedzibą w Ełku przy ul. 11 Listopada 24. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu niezbędnym do realizacji umowy oraz na potrzeby udzielania odpowiedzi na zapytania kierowane poprzez formularz kontaktowy umieszczony na stronie internetowej i nie będą udostępniane bez Pani/Pana zgody innym odbiorcom, Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.