Rekrutacja odbywa się
poprzez system elektroniczny na stronie

www.elk.edu.com.pl

zapoznaj się z regulaminem rekrutacji

button oferta1 button oferta1 buttom books1 button projekty unijne1 button spacer wirtualny1

dsc0741923 września 2019 r. klasa I A pod opieką pani Izabelli Kasprzak i pani Wiesławy Rowińskiej wzięła udział w akcji Sprzątania Świata, którą, jak co roku, zorganizowało Centrum Edukacji Ekologicznej w Ełku.

Z CEE młodzież otrzymała worki i rgumowe rękawiczki. Sprzątaliśmy lasek przed Gospodarstwem Rybackim w Ełku. Jest to teren między drogą dojazdową do Gospodarstwa Rybackiego i brzegiem Jeziora Ełckiego. Szkoda, że odwiedzający to spokojne i urokliwe miejsce, tak bardzo je zaśmiecają.

Młodzież wyciągnęła z zarośli i zebrała z dróżek mnóstwo butelek, papierów, szmat i innych odpadów. Poza wyznaczonym terenem sprzątnęłiśmy dodatkowo dróżkę prowadzącą wokół Jeziora Ełckiego w kierunku Starego Spichlerza. Widać było po ilości śmieci, że jest to też dość często odwiedzany przez ludzi region Ełku. Ulicą Zamkową i dalej Promenadą dotarliśmy na cypel do MOSiRu, gdzie młodzież pod opieką dorosłych rozpaliła ognisko.

Był to piękny i aktywny dzień, a klasa pierwsza, przy okazji wykonania dobrej roboty, wspaniale zintegrowała się z wychowawczynią i miedzy sobą. Dziękujemy naszym uczniom za udział w akcji Spątania Świata.

(wr)

KONTAKT

KONTAKT
tel. +48 87 621 69 92

NAPISZ E-MAIL

zs1@zs1.elk.pl

ADRES

ul. 11 Listopada 24,
19-300 Ełk

Back to top

 

Zgodnie rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanym RODO, informujemy, iż administratorem Pani/Pana/uczniów danych osobowych jest Zespół Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku z siedzibą w Ełku przy ul. 11 Listopada 24. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu niezbędnym do realizacji umowy oraz na potrzeby udzielania odpowiedzi na zapytania kierowane poprzez formularz kontaktowy umieszczony na stronie internetowej i nie będą udostępniane bez Pani/Pana zgody innym odbiorcom, Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.