2019 rekrutacja informacja

button oferta1 button oferta1 buttom books1 button projekty unijne1 button spacer wirtualny1

IMG 20191212 09252012.12.2019 r. uczniowie technikum budownictwa: Mateusz Mońko z klasy trzeciej oraz Krzysztof Tereszczak i Piotr Życzkowski z klasy czwartej wzięli udział w „Olimpiadzie Budowlanej DANWOOD – jeden z dziesięciu”, która odbyła się w siedzibie firmy DANWOOD w Białymstoku.

Do konkursu przystąpiło w sumie 17 uczniów z pięciu szkół ponadgimnazjalnych o profilu budowlanym. Olimpiada składała się z dwóch części. Pierwsza część teoretyczna polegała na napisaniu testu wiedzy z prac glazurniczych.

Dwóch uczniów naszej szkoły – Mateusz Mońko i Krzysztof Tereszczak zakwalifikowało się po części pisemnej do etapu praktycznego, a Mateusz Mońko zdobył z testu najwięcej punktów spośród wszystkich uczestników konkursu.

Część praktyczna polegała na ułożeniu projektu płytek o tematyce bożonarodzeniowej. Uczniowie doskonale poradzili sobie z przydzielonym zadaniem, a przedstawiciele komisji konkursowej bardzo wysoko ocenili wykonane prace.

Ostatecznie uczeń naszej szkoły Mateusz Mońko zajął w olimpiadzie wyróżnione przez organizatorów 4 miejsce. Na koniec wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody i drobne upominki.

Małgorzata Lutow

KONTAKT

KONTAKT
tel. +48 87 621 69 92

NAPISZ E-MAIL

zs1@zs1.elk.pl

ADRES

ul. 11 Listopada 24,
19-300 Ełk

Back to top

 

Zgodnie rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanym RODO, informujemy, iż administratorem Pani/Pana/uczniów danych osobowych jest Zespół Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku z siedzibą w Ełku przy ul. 11 Listopada 24. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu niezbędnym do realizacji umowy oraz na potrzeby udzielania odpowiedzi na zapytania kierowane poprzez formularz kontaktowy umieszczony na stronie internetowej i nie będą udostępniane bez Pani/Pana zgody innym odbiorcom, Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.