Rekrutacja odbywa się
poprzez system elektroniczny na stronie

www.elk.edu.com.pl

zapoznaj się z regulaminem rekrutacji

button oferta1 button oferta1 buttom books1 button projekty unijne1 button spacer wirtualny1

dsc0755926 września 2019 r. na terenie Centrum Edukacji Ekologicznej w Ełku odbył się piknik integracyjny – Tacy Sami, rozpoczynający cykl dziłań pod hasłem: "W trosce o dobro dziecka", Organizatorem pokniku było Powiatowe Centrum Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej w Ełku przy współudziale młodzieży i bibliotekarzy ełckich szkół. 

Nasza mlodzież także uczestniczyła w organizacji pikniku: Ola i Kinga z kl. Icg, Kinga D. I Kinga K. Z kl. II G oraz Weronika, Wiktoria Sz., Wiktoria D., Iza i Klaudia z kl. II A. Dziewczęta prowadziły zabawy ruchowe z wężem, przechodzenie pod szurkiem na różnych wysokościach, rysowanie twarzy, kolorowanki, skaczące żabki, gry planszowe, układanie puzli.

Atrakcją były spacerujące i tańczące  przebrane zwierzęta oraz księżniczka. Każde stoisko przyciągało dzieci ze szkół integracyjnych swoją różnorodnością atrakcji i kolorami. Dobra zabawa i wspaniałe słońce pozwoliło przekonać uczestników pikniku, że wszyscy jesteśmy tacy sami.

Na zakończenie uczestników pikniku połączyło  pieczenie smacznych kiełbasek przy wspólnym gnisku. Dziękujemy młodzieży za poświęcony czas i prowadzone zabawy integracyjne!

(wr)

KONTAKT

KONTAKT
tel. +48 87 621 69 92

NAPISZ E-MAIL

zs1@zs1.elk.pl

ADRES

ul. 11 Listopada 24,
19-300 Ełk

Back to top

 

Zgodnie rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanym RODO, informujemy, iż administratorem Pani/Pana/uczniów danych osobowych jest Zespół Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku z siedzibą w Ełku przy ul. 11 Listopada 24. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu niezbędnym do realizacji umowy oraz na potrzeby udzielania odpowiedzi na zapytania kierowane poprzez formularz kontaktowy umieszczony na stronie internetowej i nie będą udostępniane bez Pani/Pana zgody innym odbiorcom, Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.