button oferta1 button oferta1 buttom books1 button projekty unijne1 button spacer wirtualny1

DSC00025"Powiedział Bartek, że dziś tłusty czwartek,
a Bartkowa uwierzyła dobrych pączków nasmażyła"

20 lutego przypadł w tym roku – tłusty czwartek. Zgodnie z tradycją, żeby wszystkim się dobrze wiodło i każdy miał szansę w tym dniu skosztować tego bardzo kalorycznego, aczkolwiek pysznego smakołyka, jakim jest pączek, Pani bibliotekarka – Agnieszka Kwiatkowska zakupiła wszystkim naszym czytelnikom przepyszne pączki z cukrem pudrem.

Wystarczyło odwiedzić bibliotekę, wypożyczyć książkę i otrzymać pączka. Chętnych nie brakowało! Przyszli wierni czytelnicy, ale i tacy, którzy niezbyt często odwiedzają naszą bibliotekę. W ten sposób 25 osób wypożyczyło 26 książek. Brawo!

Życzymy miłego czytania
przy filiżance gorącej herbaty
i smacznym pączku!

KONTAKT

KONTAKT
tel. +48 87 621 69 92

NAPISZ E-MAIL

zs1@zs1.elk.pl

ADRES

ul. 11 Listopada 24,
19-300 Ełk

Back to top

 

Zgodnie rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanym RODO, informujemy, iż administratorem Pani/Pana/uczniów danych osobowych jest Zespół Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku z siedzibą w Ełku przy ul. 11 Listopada 24. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu niezbędnym do realizacji umowy oraz na potrzeby udzielania odpowiedzi na zapytania kierowane poprzez formularz kontaktowy umieszczony na stronie internetowej i nie będą udostępniane bez Pani/Pana zgody innym odbiorcom, Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.