button oferta1 button oferta1 buttom books1 button projekty unijne1 button spacer wirtualny1

dsc08996W dniach 24-25 października 2019 r. odbywał się szkolny etap Olimpiady Wiedzy Geodezyjnej i Kartograficznej, w której swoje umiejętności sprawdzało 8 uczniów klas II – IV naszego technikum geodezyjnego.

Pierwszego dnia uczniowie rozwiązywali test składający się z 80 pytań z różnych dziedzin geodezji (pomiary sytuacyjno – wysokościowe, geodezyjna obsługa inwestycji, prace geodezyjne związane z gospodarką nieruchomościami i katastrem), a następnie 4 zadania tekstowe.

W drugim dniu w sali gimnastycznej odbyła się część praktyczna, podczas której zawodnicy wykonywali 2 zadania praktyczne. Zadania zostały przesłane przez organizatorów konkursu - Stowarzyszenie Geodetów Polskich, którego przedstawiciel - pani Marzena Stawiecka (Intertim Suwałki) była także członkiem jury.

Prace zostały starannie sprawdzane i oceniane. Do kolejnego etapu, z najlepszymi wynikami w etapie szkolnym, zgłoszeni zostali: Grzegorz Mickiewicz z kl. III G i Przemysław Piekarski z kl. IV G i Ewa Kasprzyk z kl. III G.

Wyniki zostały przesłane do organizatowrów i oni zdecydyją, czy drużyna zostanie zakwalifikowana w etapie międzyszkolnym i centralnym. Wyniki zostaną ogłoszone w styczniu, a olimpiada centralna odbędzie się w kwietniu w Rzeszowie.

Wszystkim uczestnikom składam gratulacje, a pani Marzenie serdeczne podziękowania za wsparcie organizacyjne i pracę w jury. Organizatorem olimpiady jest Stowarzyszenie Geodetów Polskich.

p. Kamil Sokołowski

KONTAKT

KONTAKT
tel. +48 87 621 69 92

NAPISZ E-MAIL

zs1@zs1.elk.pl

ADRES

ul. 11 Listopada 24,
19-300 Ełk

Back to top

 

Zgodnie rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanym RODO, informujemy, iż administratorem Pani/Pana/uczniów danych osobowych jest Zespół Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku z siedzibą w Ełku przy ul. 11 Listopada 24. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu niezbędnym do realizacji umowy oraz na potrzeby udzielania odpowiedzi na zapytania kierowane poprzez formularz kontaktowy umieszczony na stronie internetowej i nie będą udostępniane bez Pani/Pana zgody innym odbiorcom, Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.