button oferta1 button oferta1 buttom books1 button projekty unijne1 button spacer wirtualny1

dsc093788 listopada 2019 roku w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia upamiętniająca 101 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Zaproszeni uczniowie przyglądając się części artystycznej pokrótce zapoznali się z sytuacją Polaków w czasie I wojny światowej oraz z etapami kształtowania się państwowości polskiej w 1918 roku.

Wysłuchali recytacji wierszy m.in. Edwarda Słońskiego i Leopolda Staffa w wykonaniu uczennic naszej szkoły. W trakcie przedstawienia dziewczęta z klas I mp, I Gp i IIOT wspaniale zaśpiewały pieśni patriotyczne, w treści których odbiły się losy polskiego narodu.

Przygotowana uroczystość była najlepszą formą świętowania Dnia Niepodległości, bowiem wzbudziła wielkie zainteresowanie wśród uczniów i w ciekawy sposób poszerzyła ich wiedzę historyczną.

W akademii wzięli udział uczniowie następujących klas: I Gp, I Gg, I OT, I mp oraz IIOT. Uczniowie do występu zostali przygotowani przez panią Ewelinę Jackiewicz oraz panią Joannę Gaworską. Wszystkim wykonawcom serdecznie dziękujemy i gratulujemy udanych występów!

p. Joanna Gaworska

KONTAKT

KONTAKT
tel. +48 87 621 69 92

NAPISZ E-MAIL

zs1@zs1.elk.pl

ADRES

ul. 11 Listopada 24,
19-300 Ełk

Back to top

 

Zgodnie rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanym RODO, informujemy, iż administratorem Pani/Pana/uczniów danych osobowych jest Zespół Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku z siedzibą w Ełku przy ul. 11 Listopada 24. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu niezbędnym do realizacji umowy oraz na potrzeby udzielania odpowiedzi na zapytania kierowane poprzez formularz kontaktowy umieszczony na stronie internetowej i nie będą udostępniane bez Pani/Pana zgody innym odbiorcom, Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.