20201023 112644Komitet Główny Olimpiady Wiedzy Geodezyjnej i Kartograficznej na stronie Stowarzyszenia Geodetów Polskich (SGP) opublikował wyniki etapu szkolnego.

Miło nam poinformować, że drużyna z Naszej Szkoły w składzie: Grzegorz Mickiewicz 4G, Hubert Świeczka 4G i Piotr Głębocki 2Gg została sklasyfikowana na 18 miejscu i tym samym zakwalifikowała się do etapu międzyszkolnego konkursu jako jedna z 25-ciu najlepszych szkół geodezyjnych w kraju.

Tym samym zespół ten będzie reprezentował szkołę w zawodach 2-go stopnia, które odbędą się w dniach 8-10 kwietnia 2021 roku w Rzeszowie. Poniżej spóźniona fotorelacja z etapu szkolnego Olimpiady, w którym udział wzięło 12 uczniów i uczennic z klas 2-4 naszego technikum. W ciągu dwóch dni (22-23.10.2020) uczniowie rozwiązywali testy, zadania pisemne oraz zadania praktyczne.

W jury gościnnie zasiadła p. Marzena Stawiecka, przedstawicielka SGP z Suwałk. Wszystkim dziękuję za udział w konkursie, a najlepszym składam serdeczne gratulację i życzę powodzenia na dalszych etapach rywalizacji.

Kamil Sokołowski