DSC0923428 października 2019 r w Starostwie Powiatowym w Ełku odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów Powiatowego Stypendium im. Jana Pawła II w pierwszym semestrze roku szkolnego 2019/20.

Podczas  uroczystości obecni byli: Wicestarosta – pan Robert Dawidowski, Etatowy Członek Zarządu Starostwa Powiatowego – pani Bożenna Puławska, Naczelnik Wydziału Edukacji – pani Mariola Raczyńska, członek Komisji Stypendialnej – pani Danuta Dąbrowska oraz Radny Powiatu Ełckiego – pan Łukasz Pachucki, dyrektorzy szkół, w tym Nasza Pani Dyrektor Danuta Wojtowicz, nauczyciele oraz wyróżniająca się w nauce młodzież.

W imieniu Starosty – pana Marka Chojnowksiego dyplomy wręczał Radny – pan Łukasz Pachucki. Wśród 154 stypendystów było 13 uczniów Naszej Szkoły: Aleksandra Mańkowska, Weronika Komosińska, Wiktoria Bronowicka, Sylwia Antoniak, Karolina Faryn, Aleksandra Machanowska, Zuzanna Semla, Karolina Leszczyńska, Patrycja Gałaszewska, Szymon Jastrzębski,  Ewa Kacprzyk, Grzegorz Mickiewicz i Sebastian Olechno. Komisja Stypendiala w bieżącym semestrze przyznała stypendia w wysokości 120 zł. miesięcznie.

Gratulujemy!!!