01 225 stycznia 2020 roku w Hotelu Rydzewski w Ełku maturzyści klasy IVB wraz z wychowawczynią – panią Jolantą Opaluch, klasy IVOT z wychowawczynią  – p. Bożeną Plitt oraz klasy IVG/T z wychowawcą – p. Kamilem Sokołowskim zorganizowali tegoroczny bal studniówkowy.

Na uroczystość przybyła pani Dyrektor Danuta Wojtowicz, pani Wicedyrektor Mariola Stefańska, pani Wicedyrektor Grażyna Ozorowska, wielu nauczycieli naszej szkoły, rodzice i zaproszeni goście. Oficjalną część rozpoczęła pani Danuta Wojtowicz. Podziękowała uczniom za wspólną pracę w naszej szkole, życzyła wspaniałej zabawy i za 100 dni powodzenia na maturze.

Młodzież podziękowała Dyrekcji i nauczycielom serdecznym słowem i pięknymi kwiatami. Bal rozpoczął się tradycyjnym polonezem, do którego z ogromnym sukcesem przygotowały uczniów p. Magdalena Cielesz i p. Karolina Dołęga. Następnie młodzież popisała się w scenkach kabaretowych przygotowanych przez klasę IVG/T pod okiem koleżanki – Oliwii Kuleszy. Potem trwał już tylko bal i dobra zabawa.

Bal na zawsze pozostanie w pamięci tegorocznych absolwentów, jako wyjątkowa atrakcja przeżyta podczas nauki w naszej szkole.

Katarzyna Gryczkowska z kl. IV B