button oferta1 button oferta1 buttom books1 button projekty unijne1 button spacer wirtualny1

 01 225 stycznia 2020 roku w Hotelu Rydzewski w Ełku maturzyści klasy IVB wraz z wychowawczynią – panią Jolantą Opaluch, klasy IVOT z wychowawczynią  – p. Bożeną Plitt oraz klasy IVG/T z wychowawcą – p. Kamilem Sokołowskim zorganizowali tegoroczny bal studniówkowy.

Na uroczystość przybyła pani Dyrektor Danuta Wojtowicz, pani Wicedyrektor Mariola Stefańska, pani Wicedyrektor Grażyna Ozorowska, wielu nauczycieli naszej szkoły, rodzice i zaproszeni goście. Oficjalną część rozpoczęła pani Danuta Wojtowicz. Podziękowała uczniom za wspólną pracę w naszej szkole, życzyła wspaniałej zabawy i za 100 dni powodzenia na maturze.

Młodzież podziękowała Dyrekcji i nauczycielom serdecznym słowem i pięknymi kwiatami. Bal rozpoczął się tradycyjnym polonezem, do którego z ogromnym sukcesem przygotowały uczniów p. Magdalena Cielesz i p. Karolina Dołęga. Następnie młodzież popisała się w scenkach kabaretowych przygotowanych przez klasę IVG/T pod okiem koleżanki – Oliwii Kuleszy. Potem trwał już tylko bal i dobra zabawa.

Bal na zawsze pozostanie w pamięci tegorocznych absolwentów, jako wyjątkowa atrakcja przeżyta podczas nauki w naszej szkole.

 Katarzyna Gryczkowska z kl. IV B

KONTAKT

KONTAKT
tel. +48 87 621 69 92

NAPISZ E-MAIL

zs1@zs1.elk.pl

ADRES

ul. 11 Listopada 24,
19-300 Ełk

Back to top

 

Zgodnie rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanym RODO, informujemy, iż administratorem Pani/Pana/uczniów danych osobowych jest Zespół Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku z siedzibą w Ełku przy ul. 11 Listopada 24. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu niezbędnym do realizacji umowy oraz na potrzeby udzielania odpowiedzi na zapytania kierowane poprzez formularz kontaktowy umieszczony na stronie internetowej i nie będą udostępniane bez Pani/Pana zgody innym odbiorcom, Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.