2019 rekrutacja informacja

button oferta1 button oferta1 buttom books1 button projekty unijne1 button spacer wirtualny1

20191206 120828Podobnie jak w ubiegłym roku, w dniu 06 grudnia na terenie naszej szkoły zorganizowane zostały „Szkolne Mikołajki” , które  wpisały się w prośbę skierowaną do szkół przez Ministerstwo Edukacji Narodowej, związaną z zachętą do podjęcia działań w związku z przedświątecznym wolontariatem. Ogólnopolska akcja ministerstwa przebiega pod hasłem „Razem na Święta”.

W pokoju socjalnym przygotowano „Mikołajkowy sklepik” w którym podczas przerw śródlekcyjnych można było kupić wykonane przez chętnych przedstawicieli społeczności szkolnej ciasta oraz robione na miejscu warzywno-owocowe smoothie. Kwota zgromadzonych środków pieniężnych przeszła nasze najśmielsze oczekiwania bowiem pozyskaliśmy 1 340 złotych.

Tegoroczna akcja skierowana była jako pomoc dla jednej z nauczycielek naszej szkoły obecnie przebywającej na zwolnieniu lekarskim z powodu trwającego leczenia onkologicznego. 

Składamy serdeczne podziękowania: młodzieży, rodzicom, nauczycielom, którzy upiekli ciasta, jak również całej społeczności szkolnej za dokonywane zakupy i tak wielką otwartość serca.  

Szkolne Koło Caritas: p. Beata Czaplicka
Samorząd Uczniowski: p. Agnieszka Łukaszewicz

KONTAKT

KONTAKT
tel. +48 87 621 69 92

NAPISZ E-MAIL

zs1@zs1.elk.pl

ADRES

ul. 11 Listopada 24,
19-300 Ełk

Back to top

 

Zgodnie rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanym RODO, informujemy, iż administratorem Pani/Pana/uczniów danych osobowych jest Zespół Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku z siedzibą w Ełku przy ul. 11 Listopada 24. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu niezbędnym do realizacji umowy oraz na potrzeby udzielania odpowiedzi na zapytania kierowane poprzez formularz kontaktowy umieszczony na stronie internetowej i nie będą udostępniane bez Pani/Pana zgody innym odbiorcom, Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.