2019 rekrutacja informacja

button oferta1 button oferta1 buttom books1 button projekty unijne1 button spacer wirtualny1

20191205 091126W czwartkowy poranek – 5 grudnia 2019 roku w bibliotece szkolnej odbyło się przedstawienie wraz z czytaniem książeczki pt. „Wielka zadyma z Mikołajem”, na które przybyły dzieci z zaprzyjaźnionego przedszkola „Jedyneczka”.

Po magicznej świątecznej inscenizacji bajeczki uczennice: Izabela Jagłowska – klasa IIA, Gabriela Kleinschmidt i Aleksandra Gotowiec – klasa IIOT zapytały dzici o zwyczaje i tradycje świąteczne, o potrawy wigilijne, strojenie choinki, czyli o wszystko, co związane jest ze świętami Bożego Narodzenia.

W nagrodę – za poprawną odpowiedź dzieci otrzymywały naklejki – biedroneczki. Uczennice: Wiktoria Maciorowska z kl. I OT p i Dominika Wiszowata z kl. I Gp wspólne z przedszkolakami zaśpiewały dobrze znaną wszystkim piosenkę z bajki „Kraina lodu”.

Dzieci zrewanżowały się cudowną świąteczną piosenką. Po wspólnej zabawie wszystkie dzieci poczęstowano pachnącymi ciasteczkami. Na zakończenie pobytu w bibliotece ogromną atrakcją dla najmłodszych był "przejazd pociągiem" za kolorową lokomotywą, skonstruowaną przez uczennice naszej szkoły.

Na pożegnanie dzieci otrzymały bombki z papieru, na których, już w przedszkolu, narysują swoje świąteczne marzenia oraz bajeczne lizaczki zapakowane w paczuszkę z wizerunkiem renifera. Bardzo dziękujemy dzieciom za wspólną zabawę i rozpoczętą Magię Swiąt, którą już wszyscy czujemy! Mamy nadzieję, że świąteczne spotkania z przedszkolakami na stałe wpisały się w naszą szkolną tradycję!

Izabela Jagłowska z kl. II A
p. Agnieszka Kwiatkowska

KONTAKT

KONTAKT
tel. +48 87 621 69 92

NAPISZ E-MAIL

zs1@zs1.elk.pl

ADRES

ul. 11 Listopada 24,
19-300 Ełk

Back to top

 

Zgodnie rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanym RODO, informujemy, iż administratorem Pani/Pana/uczniów danych osobowych jest Zespół Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku z siedzibą w Ełku przy ul. 11 Listopada 24. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu niezbędnym do realizacji umowy oraz na potrzeby udzielania odpowiedzi na zapytania kierowane poprzez formularz kontaktowy umieszczony na stronie internetowej i nie będą udostępniane bez Pani/Pana zgody innym odbiorcom, Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.