button oferta1 button oferta1 buttom books1 button projekty unijne1 button spacer wirtualny1

IMG 20191015 170838Konkurs recytatorski i wokalny w ramach obchodów XIX Dnia Papieskiego „Wstańcie, chodźmy!” organizowany przez Ełckie Centrum Kultury - Dział Edukacji Kulturalnej Szkoła Artystyczna.

Przesłuchania do konkursu odbyły się w dniu 07 października 2019 r., podczas których komisja konkursowa wyłoniła laureatów. W kategorii szkół ponadpodstawowych uczennice naszej szkoły zajęły pierwsze miejsca.

Gabriela Olszewska z klasy III A/B przygotowywana przez p. Jolantę Opaluch zajęła pierwsze miejsce recytując utwór  Karola Wojtyły pt. „ Profile Cyrenejczyka” natomiast Wiktoria Jasków z kl. II OT, przygotowywana przez p. Beatę Czaplicką, zaśpiewała utwór pt. „Wybrzeża pełne ciszy- Miłość mi wszystko wyjaśniła” (tekst Karol Wojtyła, muzyka Rafał Borkowy).

Uroczyste odebranie dyplomów z rąk prezydenta miasta Ełku p. Tomasza Andrukiewicza i występ finalistów, miał miejsce 15 października 2019 r. w o godz. 17:00 w Ełckim Centrum Kultury.

(BB)

KONTAKT

KONTAKT
tel. +48 87 621 69 92

NAPISZ E-MAIL

zs1@zs1.elk.pl

ADRES

ul. 11 Listopada 24,
19-300 Ełk

Back to top

 

Zgodnie rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanym RODO, informujemy, iż administratorem Pani/Pana/uczniów danych osobowych jest Zespół Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku z siedzibą w Ełku przy ul. 11 Listopada 24. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu niezbędnym do realizacji umowy oraz na potrzeby udzielania odpowiedzi na zapytania kierowane poprzez formularz kontaktowy umieszczony na stronie internetowej i nie będą udostępniane bez Pani/Pana zgody innym odbiorcom, Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.