2019 rekrutacja informacja

button oferta1 button oferta1 buttom books1 button projekty unijne1 button spacer wirtualny1

DSC00030Przed feriami Samorząd Uczniowski ogłosił konkurs na najpiękniejszy świąteczny wystrój klasopracowni. Uczniowie wszystkich klas wraz z nauczycielami wychowawcami bardzo poważnie i starannie podeszli do tego konkursu.

Wszystkie klasy zadbały o świąteczny wystrój. Były ustrojone choinki, gazetki, łańcuchy, wystawy i świąteczne rysunki na tablicach. Każdy pomysł był na miarę Świąt!

20 grudnia, podczas wigilijnych spotkań uczniów z wychowawcami, wszystkie klasopracownie zostały odwiedzone przez komisję konkursową w składzie:

  • p. Agnieszka Kwiatkowska,
  • p. Wiesława Rowińska,
  • Dawid Jasionowski z kl. IV G
  • Mateusz Arciszewski z klas IV T.

Komisja oceniła pomysłowość, wkład pracy i ogólne wrażenia świąteczne.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu, a miejsca konkursowe przyznajemy następująco:

  • I miejsce – klasa II A z wychowawczynią – p. Katarzyną Maciaszek
  • II miejsce – klasa III OT z wychowawczynią – p. Patrycją Stasiewicz
  • III miejsce – ex aequo – klasa II c 1 z wychowawczynią – p. Marią Koerber – Salwowską oraz klasa I T p z wychowawczynią – p. Iwoną Piaścik

 Gratulujemy i zapraszamy do udziału w następnych konkursach.

KONTAKT

KONTAKT
tel. +48 87 621 69 92

NAPISZ E-MAIL

zs1@zs1.elk.pl

ADRES

ul. 11 Listopada 24,
19-300 Ełk

Back to top

 

Zgodnie rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanym RODO, informujemy, iż administratorem Pani/Pana/uczniów danych osobowych jest Zespół Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku z siedzibą w Ełku przy ul. 11 Listopada 24. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu niezbędnym do realizacji umowy oraz na potrzeby udzielania odpowiedzi na zapytania kierowane poprzez formularz kontaktowy umieszczony na stronie internetowej i nie będą udostępniane bez Pani/Pana zgody innym odbiorcom, Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.