DSC00030Przed feriami Samorząd Uczniowski ogłosił konkurs na najpiękniejszy świąteczny wystrój klasopracowni. Uczniowie wszystkich klas wraz z nauczycielami wychowawcami bardzo poważnie i starannie podeszli do tego konkursu.

Wszystkie klasy zadbały o świąteczny wystrój. Były ustrojone choinki, gazetki, łańcuchy, wystawy i świąteczne rysunki na tablicach. Każdy pomysł był na miarę Świąt!

20 grudnia, podczas wigilijnych spotkań uczniów z wychowawcami, wszystkie klasopracownie zostały odwiedzone przez komisję konkursową w składzie:

• p. Agnieszka Kwiatkowska,
  • p. Wiesława Rowińska,
  • Dawid Jasionowski z kl. IV G
  • Mateusz Arciszewski z klas IV T.

Komisja oceniła pomysłowość, wkład pracy i ogólne wrażenia świąteczne.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu, a miejsca konkursowe przyznajemy następująco:

• I miejsce – klasa II A z wychowawczynią – p. Katarzyną Maciaszek
  • II miejsce – klasa III OT z wychowawczynią – p. Patrycją Stasiewicz
  • III miejsce – ex aequo – klasa II c 1 z wychowawczynią – p. Marią Koerber – Salwowską oraz klasa I T p z wychowawczynią – p. Iwoną Piaścik

Gratulujemy i zapraszamy do udziału w następnych konkursach.