Nasi architekci krajobrazu z klasy III Ag i IV A przyłączyli się do akcji "Śmieci oddajesz - drzewko dostajesz" zorganizowanej przez Centrum Edukacji Ekologicznej w Ełku.

Od rana Sandra i Fabian z klasy II B bardzo dokładnie odliczali i pakowali zużyte baterie, potem dołączyła do nich jeszcze pani Izabella Kasprzak. Przygotowano wymagane zestawy dla 10 osób. Pod opieką pani Izabelli i pani Wiesi wszyscy udali się do Centrum Edukacji Ekologicznej. Byliśmy trochę przed czasem, ale okazało się, że na drzewka oczekuje już ponad 50 osób przed nami. Bardzo miła pani z początku kolejki wyjaśniła, że pierwsi chętni pojawili się dużo wcześniej.

Do akcji zachęcał sam wiceprezydent Ełku - pan Mirosław Hołubowicz. Akcja przebiegała bardzo sprawnie. Ełczanie są po prostu wspaniali, włączyli się w nasadzenia w Ełku kolejnych drzew bardzo licznie - od najmłodszych dzieci z przedszkoli - do seniorów. My też otrzymaliśmy nasze drzewka, Klaudia dowiozła je swoim samochodem do szkoły. Sadzonki były starannie zabezpieczone, ponieważ rosły w doniczkach i dlatego były bardzo ciężkie.

Dodatkowo zapakowano je w ekologiczne ełckie torebki, które można kolejny raz wykorzystać, a wszystko w imię dobra naszej Planety. Cieszymy się, że jesteśmy coraz bardziej świadomi potrzeby wspólnego dbania o Naszą Ziemię, Naszą Planetę. Czy zauważyliście jaki piękny wiosenny błękit nieba nam towarzyszył?

Dziękujemy wszystkim uczestnikom naszej akcji, a szczególnie naszym już prawie absolwentom. Prawdopodobnie był to już ostatni ich udział w szkolnych przedsięwzięciach! Matura po majowym weekendzie, powodzenia!!!