2019 rekrutacja informacja

button oferta1 button oferta1 buttom books1 button projekty unijne1 button spacer wirtualny1

DSC00006Tradycją naszej szkoły od wielu lat stał się świąteczny kiermasz, na którym można nabyć wiele pięknych i perfekcyjnie przygotowanych ozdób bożonarodzeniowych wykonanych przez techników architektury krajobrazu. Uczniowie pod czujnym okiem pani Katarzyny Maciaszek przygotowali ozdoby, które będą nas cieszyć swoim pięknem w czasie nadchodzących Świąt.

Na kiermasz przygotowano dziesiątki stroików, wianków, choineczek i bombek, wśród których każdy zainteresowany mógł znaleźć coś dla siebie.

 p. Agnieszka Kwiatkowska

KONTAKT

KONTAKT
tel. +48 87 621 69 92

NAPISZ E-MAIL

zs1@zs1.elk.pl

ADRES

ul. 11 Listopada 24,
19-300 Ełk

Back to top

 

Zgodnie rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanym RODO, informujemy, iż administratorem Pani/Pana/uczniów danych osobowych jest Zespół Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku z siedzibą w Ełku przy ul. 11 Listopada 24. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu niezbędnym do realizacji umowy oraz na potrzeby udzielania odpowiedzi na zapytania kierowane poprzez formularz kontaktowy umieszczony na stronie internetowej i nie będą udostępniane bez Pani/Pana zgody innym odbiorcom, Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.