IMG 8450W dniu 28 lutego 2020 r. reprezentacja naszej szkoły brała udział w XI Mistrzostwach Szkół Ponadpodstawowych na Ergometrze Wioślarskim. Dziewczęta i chłopcy startowali w sztafetach, każdy z zawodników miał do pokonania dystans 500 m. Do zawodów przystąpiło 6 sztafet dziewcząt i 7 chłopców. Nasi uczniowie swoje zmagania zakończyli na wysokich pozycjach.

Dziewczęta zajęły III miejsce, startując w składzie:

• Wiktoria Ekstowicz z kl. II OT
  • Klaudia Olszewska z kl. II c1
  • Elwira Borawska z kl. II GT
  • Dominika Więcko z kl. II GT

Chłopcy uplasowali się na 4 miejscu, startując w składzie:

1. Przekopski Przemysław z kl. I Bg
  2. Zajk Mateusz z kl. I Bg
  3. Kowalczuk Jakub z kl. IV B
  4. Osiński Bartosz z kl. I Bp

Opiekunami młodzieży byli: Magdalena Święcińska i Marcin Święciński.