DSC0846511 października 2019 r w auli szkolnej odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W tym roku młodzież pod opieką p. Agnieszki Łukaszewicz i p. Katarzyny Mosiej przygotowała wspaniały Koncert Życzeń.

Prowadzili go: Gabriela Olszewska z kl. III A i Michał Nikiel z kl. I G g. To oni w imieniu uczniów składali wyjątkowe życzenia skierowane do  nauczycieli i pracowników szkoły.

Oto nasi artyści i wykonywane przez nich piosenki i wiersze:

• Martyna Kaczmarczyk  z kl. II OT z piosenką Sylwii Grzeszczak – „Rakiety”
  • Wiktoria Gwiazdowska z piosenką Ani Karwan – „Słucham cię w radiu co tydzień”
  • Kaja Opałka kl. I Ag wraz z Gabrysią Kleinschmidt z kl. II OT piosenkę Sarsy „Zakryj”
  • Martyna Kaczmarczyk z kl. II OT z piosenką Juli Wieniawy „Nie muszę”
  • Kaja Opałka wraz z Martyną Kaczmarczyk piosenkę Sylwii Grzeszczak „Dobre myśli”
  • Wiktoria Mścichowska kl. I Ag z Angeliką Czerniecką kl. I Ag piosenkę Dawida Podsiadło „Początek”
  • Katarzyna Uściłowicz kl. I Gp z wierszem „Do naszej szkoły nie chodzą anioły”
  • Gabrysia Kleinschmidt z recytacją „Wiersza o wielkiej wdzięczności” Konstantego Ildefonsa  Gałczyńskiego
  • Patryk Kierkla kl. I Gp – fortepian „Dla Elizy” Ludwiga von Beethovena

Na zakończenie części artystycznej młodzież z Samorządu Uczniowskiego złożyła życzenia i wręczyła kwiaty Dyrekcji Szkoły, nauczycielom i pracownikom. Następnie odbyło się spotkanie nauczycieli, nauczycieli emerytów i pracowników przy słodkim poczęstunku.