2019 rekrutacja informacja

button oferta1 button oferta1 buttom books1 button projekty unijne1 button spacer wirtualny1

1 Logotyp akcji Razem na SwietaW ramach akcji Ministra Edukacji Narodowej "Razem na Święta" biblioteka szkolna zorganizowała zbiórkę karmy dla zwierząt. Wzięli w niej udział uczniowie i nauczyciele naszj szkoły. Darczyńcy mogli pozostawić datki w specjalnym koszu, który szybko wypełnił się po brzegi.

Znalazła się w nim karma mokra i sucha oraz koce i ręczniki. Wszystko na pewno przyda się obdarowanym pieskom. Pani Ela przekaże prezenty do schroniska Green Hause w Krzeczkowie koło Moniek. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w akcji, by w okresie przedświąteczny wspomóc zwierzęta oraz pani Eli, która zebrane dary dostarczy do schroniska.

W ramach tej akcji nie zapomnieliśmy też o mieszkańcach i podopiecznych ełckich i okolicznych stowarzyszeń i domów pomocy społecznej. Pani Agnieszka i utalentowana plastycznie młodzież wykonały kartki świąteczne, które z wraz z życzeniami zostały wysłane do osób samotnych, by łatwiej i milej było im spędzić Święta, by poczuli, że ktoś o nich pamięta.

KONTAKT

KONTAKT
tel. +48 87 621 69 92

NAPISZ E-MAIL

zs1@zs1.elk.pl

ADRES

ul. 11 Listopada 24,
19-300 Ełk

Back to top

 

Zgodnie rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanym RODO, informujemy, iż administratorem Pani/Pana/uczniów danych osobowych jest Zespół Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku z siedzibą w Ełku przy ul. 11 Listopada 24. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu niezbędnym do realizacji umowy oraz na potrzeby udzielania odpowiedzi na zapytania kierowane poprzez formularz kontaktowy umieszczony na stronie internetowej i nie będą udostępniane bez Pani/Pana zgody innym odbiorcom, Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.