1 Logotyp akcji Razem na SwietaW ramach akcji Ministra Edukacji Narodowej "Razem na Święta" biblioteka szkolna zorganizowała zbiórkę karmy dla zwierząt. Wzięli w niej udział uczniowie i nauczyciele naszj szkoły. Darczyńcy mogli pozostawić datki w specjalnym koszu, który szybko wypełnił się po brzegi.

Znalazła się w nim karma mokra i sucha oraz koce i ręczniki. Wszystko na pewno przyda się obdarowanym pieskom. Pani Ela przekaże prezenty do schroniska Green Hause w Krzeczkowie koło Moniek. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w akcji, by w okresie przedświąteczny wspomóc zwierzęta oraz pani Eli, która zebrane dary dostarczy do schroniska.

W ramach tej akcji nie zapomnieliśmy też o mieszkańcach i podopiecznych ełckich i okolicznych stowarzyszeń i domów pomocy społecznej. Pani Agnieszka i utalentowana plastycznie młodzież wykonały kartki świąteczne, które z wraz z życzeniami zostały wysłane do osób samotnych, by łatwiej i milej było im spędzić Święta, by poczuli, że ktoś o nich pamięta.