DSC000657 lutego, na zaproszenie Pani Dyrektor i Pań nauczycielek z Przedszkola Mali Odkrywcy w Ełku, grupa młodzieży udała się do przedszkola z naszą inscenizacją Czerwonego Kapturka. Wszystkie przedszkolaki zebrały się w największej sali i z uwagą obejrzały przedstawienie.

Wysłuchały piosenki – "Nieznajomy", która zwraca uwagę na zachowanie bezpieczeństwa w domu i nie otwieranie drzwi wszystkim nieznajomym, w wykonaniu Natalii Wróblewskiej. Jak się okazało, niektóre dzieci znały już tę piosenkę i dzielnie pomagały!

Natalia zaśpiewała też piosenki ludowe: Bystra woda i Kasinka. Na zakończenie spotkania – Mały Dżentelmen – Błażejek Kamiński uściskiem rączki i czekoladką podziękował wszystkim wykonawcom.

Młodzież podziękowała paniom za zaproszenie wręczają słodkie różyczki, walentynkowe serduszka oraz pluszowe miśki. W szkole czekała na uczniów kolejna niespodzianka. Pani Ania Kamińska zafundowała przepyszną pizzę prosto z pieca. Smakowała wybornie! Pani Aniu, dziękujemy serdecznie!!!