2019 rekrutacja informacja

button oferta1 button oferta1 buttom books1 button projekty unijne1 button spacer wirtualny1

DSC000657 lutego, na zaproszenie Pani Dyrektor i Pań nauczycielek z Przedszkola Mali Odkrywcy w Ełku, grupa młodzieży udała się do przedszkola z naszą inscenizacją Czerwonego Kapturka. Wszystkie przedszkolaki zebrały się w największej sali i z uwagą obejrzały przedstawienie.

Wysłuchały piosenki – "Nieznajomy", która zwraca uwagę na zachowanie bezpieczeństwa w domu i nie otwieranie drzwi wszystkim nieznajomym, w wykonaniu Natalii Wróblewskiej. Jak się okazało, niektóre dzieci znały już tę piosenkę i dzielnie pomagały!

Natalia zaśpiewała też piosenki ludowe: Bystra woda i Kasinka. Na zakończenie spotkania – Mały Dżentelmen – Błażejek Kamiński uściskiem rączki i czekoladką podziękował wszystkim wykonawcom.

Młodzież podziękowała paniom za zaproszenie wręczają słodkie różyczki, walentynkowe serduszka oraz pluszowe miśki. W szkole czekała na uczniów kolejna niespodzianka. Pani Ania Kamińska zafundowała przepyszną pizzę prosto z pieca. Smakowała wybornie! Pani Aniu, dziękujemy serdecznie!!!

KONTAKT

KONTAKT
tel. +48 87 621 69 92

NAPISZ E-MAIL

zs1@zs1.elk.pl

ADRES

ul. 11 Listopada 24,
19-300 Ełk

Back to top

 

Zgodnie rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanym RODO, informujemy, iż administratorem Pani/Pana/uczniów danych osobowych jest Zespół Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku z siedzibą w Ełku przy ul. 11 Listopada 24. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu niezbędnym do realizacji umowy oraz na potrzeby udzielania odpowiedzi na zapytania kierowane poprzez formularz kontaktowy umieszczony na stronie internetowej i nie będą udostępniane bez Pani/Pana zgody innym odbiorcom, Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.