2019 rekrutacja informacja

button oferta1 button oferta1 buttom books1 button projekty unijne1 button spacer wirtualny1

DSC000266 grudnia 2019 r, biblioteka szkolna nie zapomniała o mikołajkowej tradycji. Kilka dni wcześniej szukaliśmy inspiracji, by obdarować nasze koleżanki i kolegów wyjątkowymi mikołajkowymi upominkami. Jak zwykle, z pomocą przyszły niezawodne architektki z klasy II A i słodkie Mikołajki były jak żywe.

Wraz z życzeniami miłego, wyjątkowowego dnia otrzymały je nasze Panie Dyrektor, sekretarki, księgowe oraz nauczyciele pracujący w czasie spaceru Pań Mikołajek, którymi na dobry piątkowy dzień stały się Agnieszka i Sylwia. Pani Dyrektor poczęstowała nas czekoladowymi mikołajkami.

Dziękujemy serdecznie!

KONTAKT

KONTAKT
tel. +48 87 621 69 92

NAPISZ E-MAIL

zs1@zs1.elk.pl

ADRES

ul. 11 Listopada 24,
19-300 Ełk

Back to top

 

Zgodnie rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanym RODO, informujemy, iż administratorem Pani/Pana/uczniów danych osobowych jest Zespół Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku z siedzibą w Ełku przy ul. 11 Listopada 24. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu niezbędnym do realizacji umowy oraz na potrzeby udzielania odpowiedzi na zapytania kierowane poprzez formularz kontaktowy umieszczony na stronie internetowej i nie będą udostępniane bez Pani/Pana zgody innym odbiorcom, Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.