21 września 2021 w auli szkolnej kontynuowano obchody Jubileuszu 50-lecia Zespołu Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku.

W obecności Dyrekcji Naszej Szkoły, zaproszonych gości: Starosty – pana Marka Chojnowskiego, wiceprezydenta – pana Artura Urbańskiego, Etatowego Członka Zarządu Powiatu Ełckiego – pani Bożenny Puławskiej, nauczycieli oraz młodzieży przedstawiciele klas pierwszych, jako pierwsi uczniowie rozpoczynający naukę w nowym 50-leciu, złożyli uroczyste ślubowanie na Sztandar Szkoły.

Nowym uczniom życzenia złożyli pan Starosta, pan Wiceprezydent oraz pani Dyrektor. Starsi uczniowie zaprezentowali krótką część artystyczną pod opieką pani Beaty Czaplickiej – nowej od tego roku opiekunki Samorządu Uczniowskiego. Gratulujemy i wszystkim uczniom życzymy sukcesów w nauce i rozwijaniu pasji!!!