button oferta1 button oferta1 buttom books1 button projekty unijne1 button spacer wirtualny1

prezentacja ZS1 Ełk Dominika WiszowataW dniu 10 kwietnia 2020 r. rozstrzygnięto konkurs ogłoszony przez Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Ełku pt. "Dziękuję, nie piję, nie palę, nie biorę...". Prace w postaci filmu lub prezentacji multimedialnej należało dostarczyć do organizatora do dnia 28 lutego 2020 r.

Celem konkursu było promowanie zdrowego stylu życia, wolnego od nałogów, kształtowanie postaw odpowiedzialności za własne życie, aktywizacja uczniów i nauczycieli do działań profilaktycznych, a także podnoszenie świadomości na temat negatywnych konsekwencji podejmowania zachowań ryzykownych. 

prezentacja ZS1 Ełk Dominika Wiszowata prezentacja ZS1 Ełk Mateusz Zochniak
Dominika Wiszowata Mateusz Zochniak

Z naszej szkoły wzięło udział w konkursie dwoje uczniów, którzy wykonali na powyższy temat prezentację multimedialną: Dominika Wiszowata z kl. IGp oraz Mateusz Zochniak z kl. IBp. Nad przygotowaniem prac przez uczniów czuwała nasza nauczycielka historii p. Ewelina Ewa Jackiewicz.

Komisja konkursowa stwierdziła, że obie prace były ciekawie wykonane, ale na uznanie zasłużyła praca Dominiki, która zdobyła wyróżnienie. Wręczenie nagród odbędzie się w późniejszym terminie, ze względu na obecną sytuację w kraju. Gratulujemy!!!

Przygotowała: Ewelina Ewa Jackiewicz

KONTAKT

KONTAKT
tel. +48 87 621 69 92

NAPISZ E-MAIL

zs1@zs1.elk.pl

ADRES

ul. 11 Listopada 24,
19-300 Ełk

Back to top

 

Zgodnie rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanym RODO, informujemy, iż administratorem Pani/Pana/uczniów danych osobowych jest Zespół Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku z siedzibą w Ełku przy ul. 11 Listopada 24. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu niezbędnym do realizacji umowy oraz na potrzeby udzielania odpowiedzi na zapytania kierowane poprzez formularz kontaktowy umieszczony na stronie internetowej i nie będą udostępniane bez Pani/Pana zgody innym odbiorcom, Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.