II i III stopnia dokształcania zawodowego
Zadań i wydarzeń do planowania pracy
przedmioty humanistyczne i języki obce, przedmioty zawodowe, przedmioty matematyczno-przyrodnicze
Przetargi i zapytania ofertowe ogłaszane przez szkołe
Harmonogram zajęć językowo-pedagogiczno-kulturowych grupa 1
w roku szkolnym 2018/2019

Informacja o wborze oferty w zakresie świadczenia usługi na zorganizowanie podróży lotniczej dla 2 grup pn: "Usługa zorganizowania grupowej podróży lotniczej Warszawa-Rzym i Rzym-Warszawa dla 3 grup".

zapoznaj się z pełną treścią informacji o wyborze najlepszej oferty

ZAPYTANIE OFERTOWE: W związu z realizacją projektu pn. "Po lepsze kwalifikacje do Włoch" nr umowy 2018-1-PL01-KA102-047850, w ramach programu Erasmus+, Akcja 1: Mobilność Edukacyjna, Zespół Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku, działając na podstawie art. 4. ust. 8 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2018 r., poz. 1986), zwraca się zzapytaniem ofertowym o cenę usługi sprzedaży biletów podróżnych i pakietów wycieczkowych.

zapoznaj się z pełną treścią zapytania ofertowego

UWAGA: prosimy o pobieranie załączników z dopiskiem "WERSJA POPRAWIONA"

4 grudnia 2018 r.,
godz. 12:00

Informacja o wyborze najlepszej oferty w projekt: "Zawodowcy na start" współfinansowanego ze Środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020 na zakup odzieży roboczej.

zapoznaj się z pełną treścią informacji o wyborze najlepszej oferty

Zapytanie ofertowe o cenę odzieży roboczej i środków ochrony osobistej związku z realizacją projektu pn. „Zawodowcy na start” nr umowy RPWM.02.04.01-28-0082/16-00, finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Program Operacyjny: Regionalny Program Operacyjny Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020.

08 maja 2018 r.,
godz. 13:30

Zapytanie ofertowe o cenę kursów i szkoleń dla uczniów biorących udział w projekcie przy Zespole Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku realizowanego w ramach projektu „Zawodowcy na start”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego RPOW Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020."

28 maja 2018 r.
godz. 13:00