Rekrutacja odbywa się
poprzez system elektroniczny na stronie

www.elk.edu.com.pl

zapoznaj się z regulaminem rekrutacji

Informacje dla uczniów i absolwentów przystępujących do egzaminu maturalnego oraz egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie w czerwcu 2020

Centralna Komisja Egzaminacyjna, Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz Główny Inspektorat Sanitarny przygotowały wytyczne dotyczące organizowania i przeprowadzania egzaminów zewnętrznych: ósmoklasisty, gimnazjalnego, maturalnego, potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie oraz zawodowego w 2020 r.

Prosimy uczniów i absolwentów przystępujących do egzaminów o zapoznanie się z tymi informacjami.