2019 rekrutacja informacja

button oferta1

button niepodleglej1

button projekty unijne1

button spacer wirtualny1

tko 08316 października 2018 r., w 40 rocznicę wyboru kardynała Karola Wojtyły na papieża, odbyła się w naszej szkole uroczystość rozdania stypendium Jana Pawła. Akty nadania wręczali: Pan Starosta - Marek Chojnowski, Pani Wicestarosta - Anna Iwaszko oraz Pani Bożenna Puławska - Radna Powiatu. Za najlepsze wyniki w nauce oraz wzorowe zachowanie nagrodzeni zostali:

  •  Adrian Szypulski z kl. III m
  •  Wiktoria Bronowicka z kl. III B
  • Izabela Pawlińska z kl. IV OT
  • Bartosz Karwel z kl. IV A
  • Daria Muż z kl. III OT
  • Aleksandra Mańkowska z kl. II A
  • Sylwia Antoniak z kl. II T
  • Ewa Kacprzyk z kl. II G
  • Sebastian Olechno z kl. II G
  • Grzegorz Mickiewicz z kl. II G

Gratulujemy!!!

KONTAKT

KONTAKT
tel. +48 87 621 69 92

NAPISZ E-MAIL

zs1@zs1.elk.pl

ADRES

ul. 11 Listopada 24,
19-300 Ełk

Back to top

 

Zgodnie rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanym RODO, informujemy, iż administratorem Pani/Pana/uczniów danych osobowych jest Zespół Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku z siedzibą w Ełku przy ul. 11 Listopada 24. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu niezbędnym do realizacji umowy oraz na potrzeby udzielania odpowiedzi na zapytania kierowane poprzez formularz kontaktowy umieszczony na stronie internetowej i nie będą udostępniane bez Pani/Pana zgody innym odbiorcom, Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.