2019 rekrutacja informacja

button oferta1

button niepodleglej1

button projekty unijne1

button spacer wirtualny1

dsc 112406 października 2018 r. 6 uczniów naszej szkoły wraz z młodzieżą z parafii p.w. św. Tomasza Apostoła w Ełku wzięło udział w ogólnopolskim spotkaniu rekolekcyjnym „Stadion Młodych” organizowanym na Stadionie Narodowym w Warszawie. 

Wyjechaliśmy z Ełku o godz. 06:30. Wydarzenie trwało 12 godzin. Program na PGE Narodowym rozpoczął się o godzinie 12:00 wjazdem na płytę boiska sióstr zakonnych na skuterach, a tuż za nimi na samochodzie relikwii błogosławionej Karoliny Kózkówny patronki młodzieży. 

Był to czas zabawy i radości z Panem Bogiem. Mnóstwo muzyki różnego gatunku, połączonej z tańcem. Wymowna była Eucharystia z 600 kapłanami, którzy wcześniej posługiwali w sakramencie pokuty. Wielu prelegentów dzielących się doświadczeniem Boga i wiarą, która jest w stanie „przenosić góry”, wlewających nadzieję, że nie ma takiego problemu, którego, by Bóg nie mógł pokonać. Ewangelizował również legendarny polski zespół „T. Love” z jego wokalistą Muńkiem Staszczykiem.

Około godz. 24.00 miała miejsce animacja piaskowa „Historia Miłości", a następnie przepiękna adoracja Najświętszego Sakramentu kończąca 12 godzinne spotkanie rekolekcyjne.

Do domu wróciliśmy w niedzielę nad ranem około godz. 4.00, zmęczeni jak również zadowoleni, że mogliśmy tego dnia być wraz 40 tys. młodych na Stadionie Narodowym, by wielbić i poznawać Boga.

Beata Czaplicka
Jolanta Opaluch

Strona wydarzenia www.stadionmlodych.pl

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA

 
   

 

 

 

KONTAKT

KONTAKT
tel. +48 87 621 69 92

NAPISZ E-MAIL

zs1@zs1.elk.pl

ADRES

ul. 11 Listopada 24,
19-300 Ełk

Back to top

 

Zgodnie rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanym RODO, informujemy, iż administratorem Pani/Pana/uczniów danych osobowych jest Zespół Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku z siedzibą w Ełku przy ul. 11 Listopada 24. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu niezbędnym do realizacji umowy oraz na potrzeby udzielania odpowiedzi na zapytania kierowane poprzez formularz kontaktowy umieszczony na stronie internetowej i nie będą udostępniane bez Pani/Pana zgody innym odbiorcom, Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.