II i III stopnia dokształcania zawodowego
Zadań i wydarzeń do planowania pracy
Przetargi i zapytania ofertowe ogłaszane przez szkołe
w roku szkolnym 2018/2019

rok szkolny 0413 września 2018 r. mszą świętą w kaplicy p.w Świętego Tomasza Apostoła rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2018/2019. Pani Beata Czaplicka wraz z młodzieżą przygotowała oprawę mszy, a celebrował ją ks. proboszcz Jarosław Dąbrowski.

Dziękował Bogu za bezpieczne wakacje i prosił o zapał i radość w poznawaniu świata i Boga. Życzył młodzieży, by odkrywać pasję poznawania i uczenia się, bo warto być człowiekiem mądrym i wykształconym.

O godz. 9.15 odbyło się rozpoczęcie roku szkolnego dla klas starszych. Pani Dyrektor po powitaniu młodzieży przedstawiła wyniki egzaminów zawodowych oraz uroczyście zakończyła poprzedni rok szkolny klas: II B i I OT, które w czerwcu przebywały na praktykach zawodowych.

O godz. 11 rozpoczęła się powiatowa inauguracja roku szkolnego, na którą przybyli zaproszeni gości: p. Wojciech Cybulski – Wicekurator Warmińsko – Mazurskiego Kuratorium Oświaty w Olsztynie, p. Marek Chojnowski - Starosta Ełcki, p. Bożena Puławska – Członek Zarządu Powiatu, p. Mariola Raczyńska – Naczelnik Wydziału Edukacji, dyrektorzy szkół, rodzice i przedstawiciele służb mundurowych.

Gości oraz młodzież, która rozpoczyna edukację w naszej szkole serdecznie powitała pani Dyrektor Danuta Wojtowicz. Jako pierwszy zabrał głos pan Starosta, a następnie pan Wicekurator, mówił on o zmianach w szkolnictwie oraz podkreślił, że nasza szkoła jest najlepszą szkołą zawodową w województwie.

Uroczystość prowadziła pani Katarzyna Mosiej. Po części oficjalnej młodzież zaprezentowała się w części artystycznej. Były śpiewane piosenki, recytowane wiersze oraz przedstawiona scenka promująca naszą szkołę. Program przygotowany pod opieką pani Katarzyny Mosiej i p. Agnieszki Łukaszewicz wszystkim bardzo się podobał i był podziwiany przez ełcką społeczność.

Na zakończenie goście i nauczyciele udali się na poczęstunek.

KONTAKT

KONTAKT
tel. +48 87 621 69 92

NAPISZ E-MAIL

zs1@zs1.elk.pl

ADRES

ul. 11 Listopada 24,
19-300 Ełk

MAPA STRONY

JUŻ WKRÓTCE

Back to top