2019 rekrutacja informacja

button oferta1

button niepodleglej1

button projekty unijne1

button spacer wirtualny1

rok szkolny 0413 września 2018 r. mszą świętą w kaplicy p.w Świętego Tomasza Apostoła rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2018/2019. Pani Beata Czaplicka wraz z młodzieżą przygotowała oprawę mszy, a celebrował ją ks. proboszcz Jarosław Dąbrowski.

Dziękował Bogu za bezpieczne wakacje i prosił o zapał i radość w poznawaniu świata i Boga. Życzył młodzieży, by odkrywać pasję poznawania i uczenia się, bo warto być człowiekiem mądrym i wykształconym.

O godz. 9.15 odbyło się rozpoczęcie roku szkolnego dla klas starszych. Pani Dyrektor po powitaniu młodzieży przedstawiła wyniki egzaminów zawodowych oraz uroczyście zakończyła poprzedni rok szkolny klas: II B i I OT, które w czerwcu przebywały na praktykach zawodowych.

O godz. 11 rozpoczęła się powiatowa inauguracja roku szkolnego, na którą przybyli zaproszeni gości: p. Wojciech Cybulski – Wicekurator Warmińsko – Mazurskiego Kuratorium Oświaty w Olsztynie, p. Marek Chojnowski - Starosta Ełcki, p. Bożena Puławska – Członek Zarządu Powiatu, p. Mariola Raczyńska – Naczelnik Wydziału Edukacji, dyrektorzy szkół, rodzice i przedstawiciele służb mundurowych.

Gości oraz młodzież, która rozpoczyna edukację w naszej szkole serdecznie powitała pani Dyrektor Danuta Wojtowicz. Jako pierwszy zabrał głos pan Starosta, a następnie pan Wicekurator, mówił on o zmianach w szkolnictwie oraz podkreślił, że nasza szkoła jest najlepszą szkołą zawodową w województwie.

Uroczystość prowadziła pani Katarzyna Mosiej. Po części oficjalnej młodzież zaprezentowała się w części artystycznej. Były śpiewane piosenki, recytowane wiersze oraz przedstawiona scenka promująca naszą szkołę. Program przygotowany pod opieką pani Katarzyny Mosiej i p. Agnieszki Łukaszewicz wszystkim bardzo się podobał i był podziwiany przez ełcką społeczność.

Na zakończenie goście i nauczyciele udali się na poczęstunek.

KONTAKT

KONTAKT
tel. +48 87 621 69 92

NAPISZ E-MAIL

zs1@zs1.elk.pl

ADRES

ul. 11 Listopada 24,
19-300 Ełk

Back to top

 

Zgodnie rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanym RODO, informujemy, iż administratorem Pani/Pana/uczniów danych osobowych jest Zespół Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku z siedzibą w Ełku przy ul. 11 Listopada 24. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu niezbędnym do realizacji umowy oraz na potrzeby udzielania odpowiedzi na zapytania kierowane poprzez formularz kontaktowy umieszczony na stronie internetowej i nie będą udostępniane bez Pani/Pana zgody innym odbiorcom, Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.